Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ne tűnjek pénzéhesnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne tűnjek pénzéhesnek egy férfi szemében?

Figyelt kérdés

Megismersz egy férfit. Aki jó, nagyon jó anyagi helyzetben van.

Nem szerelmet keresel, hanem egy párkapcsolatot, amiben jól érezheted magad, nincs dráma, nincs hiszti, nincsennek gondok.

Utazás van, finom ételek, italok, élmények, sok nevetés stb.


Hogyan lehet ezt így előadni egy férfinak, hogy ne tűnj pénzéhesnek? Vagy ne azt hozza le belőle, hogy a pénzére hajtasz?


(Nem hajtok senki pénzére, csak a sok csóró férfiból elég volt.. mindig, és mindig! az anyagi dolgok miatt voltak kapcsolati konfliktusaim.)


2022. szept. 21. 22:00
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Parfüm, vagy inkább ajándékutalvány parfümériába, 30e.. havonta.

Meglepetés vacsi, heti 1-2x az olyan havi 50e szerintem.

Mozi havi 2x, utazás 3-4 havonta, egy csokor virág 2-3 hetente.

Szerintem nem olyan sok.

2022. szept. 21. 22:50
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Napi provokatív...
2022. szept. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy ne azt hozza le belőle, hogy a pénzére hajtasz?"


Tehát a pénzére hajtasz, csak el akarod tusolni.

2022. szept. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
90%
Te is költenél ennyit a férfira?
2022. szept. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

"Utazás van, finom ételek, italok, élmények, sok nevetés stb."


Itt a lényeg! Ezt pedig nem levegőből teremti elő, gondolom...

2022. szept. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ez évente egy használt középkategóriás autó ára, de neked nem kell a pénze. Elvileg egyetértettél azzal a kommentelővel, akinek azért kell pénzesebb pasi, hogy el tudjon menni vele programokra és ne neki kelljen a pasi részét állnia, most pedig azt írod, hogy ezeket a pasi fizesse. Akkor elmondok egy titkot, ha eddig nem volt pénzes pasid, akkor valószínűleg nem az a kategória vagy. Kár erölködnöd.
2022. szept. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Jó hát ez biztosan egy kamu kérdés, de te mennyit keresel?
2022. szept. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
A lelkébe szeretett bele...
2022. szept. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
92%
Kerdezo, mint elvalt no aki sokat csalodott a pasikban, mondom: semmi sincs ingyen, mindennek megkerik a pasik az arat elobb utobb. Egyedul lettem a legboldogabb, mert rajottem, egyedul is elhetek ugy ahogy szeretnek. Atlag alatt keresek, de inkabb kajat rendelek, van takaritonom, megyek kirandulni is, megveszem magamnak a parfumot es nem kell pasihoz alkalmazkodnom, kiszolgalnom, elviselnem. Gondtalan kenyelmes eletet elek. Pont a pasifogo koltsegekbol vagtam vissza, hogy ezt megtehessem. Pl. Sokkal kevesebb es olcsobb smink, ruha, cipo.pl. nem kell gellak 6000 ftert, hanem sima koromlakk 1200 ftert. Szoritsd le minimalra a paSifogo koltseget es koltsd magadra. Ez a tippem.
2022. szept. 22. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Tehát hogy ne tűnj aranyásónak aranyásóként?
2022. szept. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!