Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ne tűnjek pénzéhesnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne tűnjek pénzéhesnek egy férfi szemében?

Figyelt kérdés

Megismersz egy férfit. Aki jó, nagyon jó anyagi helyzetben van.

Nem szerelmet keresel, hanem egy párkapcsolatot, amiben jól érezheted magad, nincs dráma, nincs hiszti, nincsennek gondok.

Utazás van, finom ételek, italok, élmények, sok nevetés stb.


Hogyan lehet ezt így előadni egy férfinak, hogy ne tűnj pénzéhesnek? Vagy ne azt hozza le belőle, hogy a pénzére hajtasz?


(Nem hajtok senki pénzére, csak a sok csóró férfiból elég volt.. mindig, és mindig! az anyagi dolgok miatt voltak kapcsolati konfliktusaim.)


2022. szept. 21. 22:00
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%
Tehát nem szerelemre hajtasz, hanem a nyaralásokra, jólétre, és érdeklődsz hogyan ne tunj pénzéhesnek... Hát sok sikert!
2022. szept. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
42%
Nekem pont elég lenne ha ezt így elmondanád, ahogy ide leírtad.
2022. szept. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
92%
Számodra mit takar a csóró? Mekkora havi jövedelem az amitől egy férfi már nem számít csórónak a szemedben? Semmi rosszindulat, csak kérdezem. Amúgy a sugar vonal gondolom nem opció számodra. Amit te szeretnél az leginkább egy barátság extrákkal vagy szeretői viszonyban megoldható.
2022. szept. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
20%
Áhh, nem pénzéhesek a nők, áhh, ugyan már...
2022. szept. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
67%

4


Képzeld, nekem is telik ezekre, és elvárom, hogy a férfinek is teljen, ugyanis sem lemondani nem akarok ezekről, sem fizetni helyette. És bocs, de nem kell csóró pasi. Viszont a pénze sem kell, megtarthatja magának.

2022. szept. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
20%
5-ös, hú de büszke vagy magadra, a pénzeden kívül van más értéked is?...
2022. szept. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Teljesen egyet értek az 5-ös válaszadóval. Tulajdonképpen ez vagyok én is.


Nem a havi jövedelme a fontos.

Inkább az, hogy mennyit szán a kapcsolatunkra.

Mert kereshet 2 milliót is, ha évente egyszer hoz nekem egy Sport szeletet.

2022. szept. 21. 22:33
 8/29 anonim ***** válasza:
35%
De nagyra vannak magukkal ezek a karrierista, feminista nők, szánalmas mind, azt hiszik, az az egyetlen emberi érték létezik, amit a pénztárcájukban hordanak, üres lelkű, érzéketlen rengeteg nő manapság. Még büszkék is rá.
2022. szept. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
94%
#7-es! Te mekkora összeget vagy milyen ajándékot tartanal elfogadhatónak bizonyos időközönként?
2022. szept. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
28%

8

Elég ostoba vagy, ha ebből azt szűröd le, hogy csak ez létezik, de neked mindegy is, mert úgysem éred el azt a szintet, amit elvárok. És itt most nem a pénzre gondolok.

2022. szept. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!