Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik az, hogy valaki ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik az, hogy valaki ilyen nagyot változzon?

Figyelt kérdés

Bár már nem szeretem az exem, és nem is lennék vele már újra együtt, de nagyon szarul esett, ahogy becsapott, és eldobott.

Meg az egómnak is szarul esett, és egyszerűen utálom azt látni, hogy milyen boldogság minden. Az exét is becsapta velem, mint az később kiderült. De miután engem otthagyott, már utána fél évre rá, teherbe ejtett egy nőt, és most látszólag boldog családot alkotnak. A feleségét egyszer nem verte át, mint engem, meg el sem dobta, hiszen nyilván nem fog hetente elválni, mint ahogy engem amilyen gyakran eldobott. Nyilván elválni meg sose fog.

Régen még anno nekem azt mondta, ha az exe könyörgött volna neki, hogy béküljenek ki, akkor lehet kibékült vele, de mivel nem tette azt, így nálam bepróbálkozott.

Külön azért is fájó, hogy boldogabb az élete, mint nekem, hogy nekem írogatott az exe mellett, de mikor kibékültek, utána eltűnt. Bezzeg a feleségét becsüli, tiszteli, szereti, mert hát boldogan pózolnak a gyerekkel is a képeken.


2022. szept. 13. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Sokan nem változnak, maximum egy időre. Viszont, vannak olyanok, akik lehiggadnak vagy olyat találnak, akire valóban társként tekintenek.

Neked el kéne engedned ezt a dolgot, mert felesleges rajta pörögnöd.

2022. szept. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Hidd el nekem, kutyából nem lesz szalonna. Nem látsz bele a kapcsolatukba, nem tudhatod, hogy milyen. Az új nője jobban néz ki nálad? Általában külsőtől függ, mennyire becsülnek meg valakit.
2022. szept. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

"Bezzeg a feleségét becsüli, tiszteli, szereti, mert hát boldogan pózolnak a gyerekkel is a képeken." hát az hogy mit adnak elő a külvilágnak az egy dolog meg mi a valóság az megint másik.

Ma néztem pont a Chris Watts- os netfilxes filmet. Ők is tökéletes családként szerepeltek a fb-on, míg a nő és a gyerekek el nem tűntek egy szép napon.

2022. szept. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%

Olyan jó, hogy egy ilyen pasinak rövid időn (?) belül 3 nője is volt, és a 3. már szült neki, míg a normálisaknak egy sem jut!


Becsüljétek meg őt nagyon, megérdemlitek! Őt is, meg a sorsotokat is...

2022. szept. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!