Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exed szokásait lehet kérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exed szokásait lehet kérni a jelenlegi párodtól, vagy inkább ne? Pl. hogy kiengedve hordja a haját, vagy mennyire süsse meg az ételt, milyen ruhát hordjon, stb. Nők és férfiak véleményére is kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés

Nyilván vannak dolgok, amik az előző kapcsolatban jók voltak, és amik hiányoznak a jelenlegiből - fel lehet hozni ilyesmit ismerkedésnél, illetve alakuló kapcsolatban, vagy inkább ne (merthogy az exet felhozni alapvetően rossz ötlet)?

Most hagyjuk azt, hogy burkoltan is rá lehet térni, pl. "Jobban állna neked a fonott haj." (Lehet, ismerte az exet, és látta, hogy mindig befonva hordja a haját).


Nők és férfiak véleményére is kíváncsi vagyok, kort is írjatok :)


2022. aug. 28. 17:10
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm, szóval tényleg rossz ötlet :)
2022. aug. 28. 18:00
 12/19 anonim ***** válasza:
92%
Azért jó felhozni, mert így látni fogja a másik, hogy még nem vagy túl az exeden, és ha van esze, lelép.
2022. aug. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
89%
#10 és attól hogy egy közepkorú házasnőnek ez a véleménye, meg féltétlen igaza lesz? Szerencsére a legtöbb nő nem így gondolkozik.
2022. aug. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
89%
Óriási red flag! Meg lehet próbálni, több randi nem is lesz. Ahogy már írták, a kaja más. Meg lehet kérni, hogy úgy csinálja, ahogy szereted, de nem kell belekeverni az exet. Pl.2 édesítővel és sok tejjel iszom a kávét. Nem azért, mert az exem úgy csinálta, hanem azért csinálta úgy, mert úgy szeretem. Új pasinál se változik.
2022. aug. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
85%

Neked mekkora erzelmi intelligenciad van, hogy ilyen kerdest teszel fel?? Ez komoly?

Nem tudod azt mondani, hogy "al dente-n szeretem a tesztat", hanem hozza kell tenni, hogy "az exem is ugy fozte"?

2022. aug. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, de úgy, hogy nefogjon gyanút.
2022. aug. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
77%

Irtózatosan nagy gáz ilyet kérni. De még utalni is rá.

Pl párom exének szőke haja volt, és néhány tincs halvány rózsaszín volt benne. Egyébként nekem is tetszik az a haj, de nem csináltatnám meg (kissé komolyabbnak gondolom magam egy rózsaszín hajú lánynál). Viszont amikor párom látott ilyen szőkés-rózsaszín hajú lányt, vagy mondjuk azon gondolkodtam hogy milyen hajat csináltassak a fodrásszal és mutogattam neki képeket és volt ilyen haj is, akkor mindig mondta hogy milyen szép meg nekem is jól állna. Na ilyenkor persze hogy mindig az exe jutott eszembe hogy annak is ilyen haja volt, biztos azért tetszene rajtam is neki. Pedig lehet akkor eszébe sem jutott az exe, szimplán tetszik neki az a haj.


De ha azt kérné hogy pl fonott legyen a hajam, mert neki az tetszik, biztos hogy nem csinálnám meg, mert egyszerűen nem illik a fejformámhoz a fonott haj és hülyén néznék ki.

2022. aug. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
70%

NEM.

Addig amíg az exemmel akarok együtt lenni addig nem kezdek új kapcsolatba. Csak ha már túl vagyok rajta.

2022. aug. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Úgy vágnálak ki, mint azt a bizonyos macskát :D
2022. aug. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!