Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mekkora a mellméretete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mekkora a mellméretetek? Meg vagytok vele elégedve? Ha nem, mi a gond vele?

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 14:08
1 2 3 4 5
 21/48 Fülünyúl ***** válasza:

Szerintem ezt a vergődést már ne erőltesd tovább, ez már csak "strand"papuccsal történő salakanyagcsapkodás, ahogy épp ülsz a közepén.


Pihenjél, tiéd volt az utolsó szó, jól megmondtad a frankót, kivetítetted rám kényszerképzeteidet, büszke és magabiztos lehetsz ettől, nyomj pár lefelé mutató hüvelykujjat a hozzászólásaimra és nyugodtan fogsz aludni.

2010. szept. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
37%

Én is egyetértek a kérdezővel :)

Senkit nem érdekelt, hogy utánad fütyülnek.

De hát anonim oldal, ide bármit lehet írni, ugyebár.. :))

2010. szept. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
28%

Hagyd szerintem, ez a kérdező egy segg. :)

Ő volt a paraszt és mivel szóvá merted tenni neki, ezért most neked esik mint tót az anyjának és próbál sárig fikázni. Bizonyára az életben is ilyen jól tud érvényesülni, hogy én is feltételes módban írjak. :D

2010. szept. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:

Idáig egyetlen egy kommentedet sem értékeltem, mert nem az a célom, hogy rontsam a százalékod. Csupán nem értem, mi volt az az egetverő probléma, ami miatt azt a szép hozzászólásodat kaptam.


A dolog lényege annyi, hogy valóban elég lett volna CSAK a kérdésre válaszolni, akkor nem jutunk idáig.

2010. szept. 24. 16:16
 25/48 A kérdező kommentje:

A válasz írója 0%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:13


Ezzel a nulla százalékos statisztikával te jobb ha meg sem szólalsz :)

2010. szept. 24. 16:17
 26/48 Fülünyúl ***** válasza:

"Senkit nem érdekelt, hogy utánad fütyülnek."


Igen, már látom hogy hiba volt hogy leírtam. De hát mindent le kell húzni, erről is szól ez az oldal.


"De hát anonim oldal, ide bármit lehet írni, ugyebár.. :))"


Ez is igaz, bár nem teljesen anoním. Mivel ott van egy privát lehetőség, ha normális üzemmódban mondjuk azon a csatornán érdeklődik, feltehetően elérte volna célját kép ügyben, de minimum válaszolok. De ez inkább egy ilyen "szerepejjé", "bizonyíccsá" szagú felhívás volt. Mivel rászóltam emiatt, most én vagyok a hibás, miért írtam egyáltalán, sőt miért születtem meg. Annyira tipikus. :)

2010. szept. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 A kérdező kommentje:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:18


Szerintem tényleg hagyjuk, nagyon elbeszélünk egymás mellett... Valahogy nem akarod megérteni, hogy semmi rossz szándék nem volt az első hozzászólásod utáni kommentemben, valószínűleg neked máshogy "jött le". Sorry

2010. szept. 24. 16:21
 28/48 anonim ***** válasza:
28%

"Ezzel a nulla százalékos statisztikával te jobb ha meg sem szólalsz :)"


Ennyire gyakran ne villogtasd meg az IQ-dat, mert egyre vészesebb közeli becslést kapunk róla. :D

Két napja regeltem, még nem nyomtak rám se jó se rossz kezet, nem tehetek a 0%-omról, bocsi. De látom mi alapján ítéled meg az embereket. Ha újreg akkor nem számít a véleménye, ha meg ír magáról valamit, akkor meg belekötsz mindenbe, mert zavart a többletinformáció. Legközelebb írd oda a kérdésedhez, hogy CSAK a kérdésre kéred a válaszokat, semmi többet ne írjanak. Akkor sem ha az pozitívum, vagy negatívum.

2010. szept. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 A kérdező kommentje:

A válasz írója 0%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:22


Új reg ide, új reg oda, ha így haladsz bele fog tali egy kis időbe amíg feltornászod magad 3%ra.


Engem már az iskolában megtanítottak, hogy arra válaszoljak, amit kérdeznek. Te hiányoztál ennél a résznél? Vagy csupán kimaradt? :)

2010. szept. 24. 16:24
 30/48 anonim ***** válasza:
37%

85b/90c, melltartótól függ. meg vagyok velük elégedve és szeretem őket :)

19l

2010. szept. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!