Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mekkora a mellméretete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mekkora a mellméretetek? Meg vagytok vele elégedve? Ha nem, mi a gond vele?

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 14:08
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 14:17


Ha már most ekkora, akkor meg is lehetsz elégedve vele :)

2010. szept. 24. 15:16
 12/48 A kérdező kommentje:
Az előző kommentem az elsőnek szólt. Utána néztem, hogy 14:17-kor több válasz is érkezett :)
2010. szept. 24. 15:16
 13/48 A kérdező kommentje:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:17


- Szerintem a nem túl feszes mellek a nőiességet, eredetiséget sugározzák, nekem a kedvencem :)

2010. szept. 24. 15:17
 14/48 A kérdező kommentje:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:17


Szerintem a válaszod 50%-át viccnek szántad... ugyan miért hagyna el a párod emiatt? Ha szeret, nem a melleid miatt fog szeretni.

2010. szept. 24. 15:19
 15/48 A kérdező kommentje:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:18


- Örülök, hogy így gondolod :)

2010. szept. 24. 15:19
 16/48 A kérdező kommentje:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:48


- Ha ennyire magabiztos vagy, egy képet dobhatnál a nagyérdeműnek :P :D


Szerintem sokunkat kíváncsivá tetted :D

2010. szept. 24. 15:20
 17/48 Fülünyúl ***** válasza:
26%

"- Ha ennyire magabiztos vagy, egy képet dobhatnál a nagyérdeműnek :P :D


Szerintem sokunkat kíváncsivá tetted :D"


Ácsi. Nem magabiztos vagyok, hanem szerencsés. Az általad feltett kérdésre válaszoltam, nem magabiztosságomról vagy annak hiányáról írtam, ne terelj.


Valószínűbbnek tartom, hogy konkrétan te lettél kíváncsi, nem a többi nő, ezzel kapcsolatosan a többesszám használata nem korrekt.


Harmadsorban ne akard már megengedni, hogy mikor dobhatnék egy képet, ráadásul rögtön a nagyérdeműnek. Ezt mégis milyen alapon gondoltad így? Csak kérdem. Ennyi erővel te is dobhatnál, meg mindenki aki ide írt. Nem? De.

2010. szept. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 A kérdező kommentje:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:33


- Látom, azért visszanéztél, hányan reagálják le a szerencsés melleidet.


Először is: én feltételes módban írtam, nem azt mondtam, hogy sokakat kíváncsivá tettél, hanem ott volt a szavak kulcsa is, hogy "szerintem". Remélem nem egy egetverő probléma.


Továbbá: amiket a melleidről írtál, elég egyértelmű számomra, hogy te teljesen meg vagy vele elégedve. Ez nem is probléma, sőt mondhatni, természetes. De ezzel együtt feltételezem azt is, hogy elégedett, magabiztos vagy. Amúgy ezt sem értem, miért jelent ekkora problémát számodra.


- A többi kérdésedre, felvetésedre reagálva:

Valószínűbbnek tartod, hogy én lettem kíváncsi? Milyen alapon engedsz te ilyesmit meg magadnak, hogy te valószínűnek tartsd hogy én kíváncsi lettem? - csak úgy kérdezem...


Azt hiszem, nem volt benne a válaszomban sehol sem, hogy "na most dobhatsz egy képet" magadról - tehát nem engedélyeztem én semmit, csupán egy felvetés volt.


Továbbá, hogy én is dobhatnék ide képet? Meg mindenki aki ide írt? Milyen alapon engedélyeznéd te most itt ezt? NANEMÁÁÁ :)


Szerintem menj a strandra dícsértetni magad...

2010. szept. 24. 15:46
 19/48 Fülünyúl ***** válasza:

Egy cseppet el vagy tévedve, kedves kérdező.

Nem dicsértetni jöttem, egyszerűen megnézni a többi választ is. Ha annyira dicsértetni akarnám, képet is raktam volna mint egy magamutogató ribanc.

Másrészről nem gondolod, hogy kissé sánta a dolog, ha ennyire magabiztosnak mondasz engem, hogy arra kényszerüljek, hogy egy ilyen oldalon dicsértessem magam? Ráadásul miért érdemel szerinted dicséretet az, aki szerencsés szimplán a természettől fogva?


Másrészről elég szánalmas, hogy ugyanazt írtad le a mondataimra, amit én a szemedre vetettem. Csak esetedben ez azért nem állja meg a helyét, mert én éppen a te szavaidra és megfogalmazásodra reagáltam.


Úgy látszik kettőnk közül nemhogy te vagy a magabiztosabb, de a bunkóbb és a beképzeltebb is.

A válaszod pedig semmi más mint egy sértődött, irritált valami, papagáj-módszerrel előadva. Legalább önálló gondolatod lehetne egy.


Szerintem menj a francba játszani a felsőbbrendű okostojást és megmondóembert... :)

2010. szept. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:

Na... szerintem kezdjük a gyökereknél (nehogy félre értsd)


A kérdés így szólt: "Lányok! Mekkora a mellméretetek? Meg vagytok vele elégedve? Ha nem, mi a gond vele?"


Erre azt hiszem maximálisan elég lett volna a mellméreted, valamint egy igen, meg vagyok elégedve vele. Ki a franc kérdezte, hogy hányan füttyögnek utánad az utcán, hányan néznek meg a strandon.


Kicsit elkanyarodtál a kérdéstől, de ne is törődj vele. Azt hiszem mégis csak kevés az a dícséret amit a strandon kapsz, kevés a füttyögés az utcán. A hiányt itt akartad pótolni, de ez nem jött össze. Mondom, jobban jársz ha elmész sétálni egy építkezés mellett, ott lessz fütty bőven.

2010. szept. 24. 16:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!