Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok ha ismerkedni akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok ha ismerkedni akarnak,miért köntörfalaznak és nem mondják meg szemtől szemben, hogy mit akarnak?

Figyelt kérdés
Utánna meg visszahallod,hogy küldte a jeleket.
2022. aug. 20. 17:34
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

#19

Persze, vannak ilyen nők, de nem szabadna egyből ezt a címkét ráhúzni az összesre. Egyébként néha én szégyellem el magam ezek miatt, mert ugye rossz tapasztalat lesz rólunk a férfiaknak. Én is találkoztam sokféle pasival de a legtöbb idióta volt, viszont nem gondolom azt, hogy az összes az. Nekem is volt olyan, hogy hitegetett aztán azt mondta ő csak barátként érez és bocs ha félreérthető volt. Ezt nem csak nálam hanem pár barátnőmnél is eljátszották. Még se hiszem azt, hogy mindegyiknek ez lenne a vége, bár tény megszokott fordulni a fejembe.

2022. aug. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
#14: "A játszmázó manipulatív ribizli izgisebb a pasiknak." Ha olyannal futtok össze, akkor neki nyilván, de nem mindenkinek. Én pl. szeretem, ha valakivel jókat lehet őszintén beszélgetni, ha együtt tudunk viccelődni, vagy mondjuk megnézünk egy filmet, egy színdarabot, egy kiállítást, és akár a véleménykülönbségeket is vállalva megbeszéljük a látottakat. És az a vicces (vagy inkább szomorú), hogy akik kicsesztek velem, még csak nem is a szolizós-műkörmös-plázacicás típushoz tartoztak, mert nem is az ilyenek az eseteim. Normálisnak tűnő, átlagos külsejű lányok voltak, úgyhogy meg tudom cáfolni az a tévhitet, hogy a műnők mind szemétládák, az átlagos lányok meg jótündérek. Nyilván én sem vagyok tökéletes, de nagyon rosszul tudnak esni az ilyen tapasztalatok, és az még rosszabb érzés, hogy pont olyanoktól kapom őket, akikről azt gondolnám, hogy másabbak, mint a műnők.
2022. aug. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdező már agyf*szt kapott tőlünk, megnézném a fejét ahogy olvassa a kommenteket 😃
2022. aug. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
#21: Nem állítottam, hogy minden nő ilyen. Viszont jó lenne végre olyan nőket is megismerni, akik normálisak, akik nem játszmáznak, akik őszintén meg tudják mondani, hogy nem jövök be nekik stb. Igaz, már erre is egyre kisebb az igényem, inkább visszahúzódtam, és csak gyanakodva figyelem, ha valaki jelnek tartható dolgokkal operál, semmi kedvem sincs hülyét csinálni magamból.
2022. aug. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
95%
Azért nem mondják meg szemtől szemben, amiért a fiúk sem. Te megmondod a tutit a neked tetsző nőnek, ha bizonytalan vagy, vagy a saját érzéseidben, vagy az övében, vagy bármi másért, kérdező?
2022. aug. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
91%

De a normális lányok nem kellenek senkinek 😃

És a legtöbbször azt olvasom itt gyk-n, hogy amelyik lány, kedves, őszinte, jó fej az csúnya. Akkor hogy is van ez? 😃

2022. aug. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
#26: Nem tudom, én itt nem nagyon olvastam olyat, hogy a kedves, őszinte lányok csúnyák lennének. Én kifejezetten normális nőket keresgéltem volna, olyanokat, akik őszintén meg tudják mondani, ha valami bajuk van velem, vagy akik lelki és szellemi partnerek is lehetnének. Csendes, józan életű ember vagyok, így nincs szükségem olyanokra, akiknek a bulizás az egyetlen életcéljuk, vagy akiknek csak a külföldi nyaralás, a szolizás, a divatolás stb. a fontos. Egyébként életem egyetlen igazi szerelme egy átlagos külsejű, csendes, kedves lány volt, és amikor először megláttam őt élőben, hatalmasat dobbant a szívem, és olyan gyönyörűnek láttam őt, hogy megszűnt létezni körülöttem a világ, csak őt láttam magam előtt.
2022. aug. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
8%

Be tudom bizonyitani, hogy többnyire a lányok csinálják ezt a szarságot !


1-4 irta, hogy Ő lány és Ő is csinálja, mert máshogy nem reagálnak a "neki megfelelő pasik"


aztán a 17 lehet, hogy ugyanaz Ő is bevallotta, hogy csinálja:


"Szóval igen, ha őszintén elmondod valakinek és rákérdezel, hogy most mi van az nem elég kihívás a pasiknak vagy izgató, mert egyből berepül a sültgalamb a szájukba"


Én még soha nem csináltam férfiként ilyet!

2022. aug. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
94%

De vannak olyanok akik ezt simán megteszik. Mikor szembesültem ezzel szinte előttem hullott össze a kártyavár: minden idő és energia amit beleöltem és kedvesség az ment a kukába. Ezek után nem tudom azt hinni, hogy őszintének kell lenni a másikkal szemben és kiteregetni a lapjaidat előtte. Ez sok pasit megrémít ha már ki van fejezve az érzelem irányukba és még ha szerette is volna ezt az egészet egy ilyen "vallomásból" inkább kihátrál. Én ezt vettem észre, de biztosan akadnak pozitív példák is, nem így ér véget az összes ilyen ismerkedés.

17-es voltam

2022. aug. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

29.

A férfiak 20%-a "viszi" a nők 80 %-át, a maradék 80% férfinak jut a nők roszabbik 20%-a ( tudományos kutatás) amennyiben az elsőkből választasz és nem vagy jó nekik visszautasitanak.

2022. aug. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!