Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok ha ismerkedni akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok ha ismerkedni akarnak,miért köntörfalaznak és nem mondják meg szemtől szemben, hogy mit akarnak?

Figyelt kérdés
Utánna meg visszahallod,hogy küldte a jeleket.
2022. aug. 20. 17:34
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
10 Jó, ez a lány tényleg hülye volt.
2022. aug. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
4%
Sztem ugyanaz irta az 1est meg a 4est is.. 😅 olvassatok el ujra. Tenyleg betegesek
2022. aug. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
11. Volt még egy hasonló, meg ismerőssel is, úgyhogy ezek után ne gyertek a szöveggel, hogy igy meg úgy küldted a jeleket és biztos meleg meg stb.
2022. aug. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
82%
Elhiszem, de velem meg a fordítottja történt meg. Ha simán kinyilvánítom a vonzalmamat, az unalmas. A játszmázó manipulatív ribizli izgisebb a pasiknak.
2022. aug. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik a pasik tökéletesek és veletek minden rendben van, sőt a legtöbbször ártatlanok vagytok. 😃
2022. aug. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Legalabb mi azt mondjuk meg mutatjuk amit gondolunk 😀
2022. aug. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
95%

Nekem is fordítva volt XD

A pasi annak a látszatát adta, hogy tetszek neki és én nem manipulatív módon rákérdeztem és elmondtam, hogy én kedvelem őt erre aztán offolt 😅

Szóval igen, ha őszintén elmondod valakinek és rákérdezel, hogy most mi van az nem elég kihívás a pasiknak vagy izgató, mert egyből berepül a sültgalamb a szájukba.

Szóval nem tudom mi is lenne a helyes megoldás az érzelmeink kifejezésére a másik iránt, mert úgy látszik mind a két példa megbukni látszik.

2022. aug. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

16-os

Azért ezzel az állítással csak óvatosan... 😃

2022. aug. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
77%
#8: Nem arról van szó, hogy nem vállalnánk a küzdelmet, hanem arról, hogy a hülyítést és az idő-/energiapazarlást utáljuk. Konkrétan szembe tudnám köpni az olyanokat, akik szórakoznak a férfiakkal, aztán amikor a faszi kezdeményez, akkor sokszor bunkó módon lepattintják. Ráadásul egy mosolyból vagy egy hajcsvargatásból még senki nem fogja tudni, hogy a nő csak unatkozásból flörtöl, vagy tényleg nyitott a komolyabb ismerkedésre, és valószínűleg ti sem szerettek felesleges köröket lefutni, hogy leálltok valakivel ismerkedni, aki aztán mondjuk szó nélkül eltűnik, vagy közli, hogy hát ő nem is úgy gondolta. Nagyon sok nőben csalódtam már, holott normális voltam velük. Volt, aki a villamosmegállóban álltatott vagy egy órát, mondván, hazaszalad a virággal, amit neki vettem, volt, aki "elfelejtett" szólni, hogy nem jön el a 2. randira, holott elutaztam vagy 80 km-re, csak hogy találkozhassunk. Olyan is volt, aki elég egyértelműnek tűnő módon adta a jeleket, kereste a társaságomat, beszélgetés közben foghattam is a kezét, aztán amikor kezdeményeztem, eltűnt, majd nagy nehezen közölte, hogy neki amúgy távkapcsolatban ott a barátja, de még engem ugatott le, amikor megmondtam neki, hogy a jelei alapján úgy gondoltam, hogy többet érez irántam. Ezek után mégis milyen jeleknek és milyen nőknek higgyek? Őszintén szólva most már leszarok mindenféle pislogást, hajcsavargatást, mosolygást, az efféle jelezgetést úgy veszem, hogy gyerekes dolog, a nők meg sokszor hülyére veszik ilyesmivel a férfiakat.
2022. aug. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
91%
Én egyáltalán nem mondtam, hogy a nők tökéletesek. Elhiszem, hogy ezek fájtak. Nekem is fájtak dolgok. Te is a saját tapasztalataidról beszélsz, én is. Én nem hazudok, rólad sem feltételezem. Egyszerűen vannak emberek, akik butaságból és/vagy rosszindulatból ártanak másoknak. Tudom, hogy a lányok is csinálják.
2022. aug. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!