Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok ha ismerkedni akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok ha ismerkedni akarnak,miért köntörfalaznak és nem mondják meg szemtől szemben, hogy mit akarnak?

Figyelt kérdés
Utánna meg visszahallod,hogy küldte a jeleket.
2022. aug. 20. 17:34
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
58%

Mert mi lányok végre azt szeretnénk, hogy észrevegyétek és ne balfaszoskodjatok és adjátok az értetlent. Tisztelet a kivételnek.


Az nagyon gáz amikor célozgatunk elég erősen de nem esik le nektek. Jól tud esni, ha a pasi magától csinálja a dolgokat, de olykor muszáj jeleket adni, hogy rájöjjetek szabad a pálya. Na meg az, hogy nézne ki ha odalépne egy random csaj, vagy akit valamennyire ismersz és "letámad"

Szóval olykor kell a körítés, ha a pasi gyáva.

2022. aug. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
41%
Vagy inkabb csak nem josz be a pasinak 😅 Normalis csavo keruli az ilyen noket akikkel barkobazni kell meg mindent kihuzni beloluk.
2022. aug. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
93%
Erre van igény. Ha mindent kimomdanék, rbanc lennék a pasik szemében. Kell az a köntörfalazás.
2022. aug. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
95%

Mert alapvetően mindketten máshogy kommunikálunk.

A nők küldik a jeleket és ha a pasi van olyan hülye, hogy egy hosszabb szemezésre, mosolygársa vagy hajcsavargatásra nem reagál semmit akkor nem fogjuk magunkat törni egy idióta miatt.

A pasik meg szavakkal kommunikálnak, amik meg nekünk nyersek. A kedvencem amikor egy full ismeretlen pasi rám ír, hogy "Szia, van kedved ismerkedni?" NINCS! Mert nem hoztad meg.

Önmagában a flört is egyfajta egymásra hangolódás. Én küldöm a jeleket, a pasi erre reagál valahogy. Vagy jól jön ki a dolog vagy rosszul. De ha már ezek a finom kommunikációk sem működnek hogy menne egy kapcsolatban?


Nekem nőként nem esik nehezemre oda menni egy pasihoz, nekem leszólítani vagy esetleg megkérdezni hogy van-e kedve beülni valahova. De ha én ezt megcsinálom akkor a pasit konkrétan kiherélem hiszen átvettem az "ő szerepét". Vagy neked nem lenne konkrétan kellemetlen hogy egy csaj aki nagyon hasonlít az ideálodhoz (külsőre) odamenne hozzád hogy "Uh, szia ne haragudj hogy zavarlak, de eléggé bejösz és ha lenne időd megtudnánk inni valamit? Jelölj be Fb-n, xy néven megtalálsz."

2022. aug. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
89%

1-es vagyok, 4-es jól megfogalmazta.


Plusz valahogy kevésbé érzem magam nőként, ha nekem kellene nyitnom és "meghódítanom" a pasit.

És igen szükséges ez a flörtnél, ez visz bele egy kis játékosságot az egészbe. De sajnos azzal nem tudok én se mit kezdeni ha a jelek után se mer lépni, akkor ott ette meg a fene, kivéve ha tényleg nem jövök be neki. 😅

2022. aug. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy igen, pasikent nem gond, ha jelel a másik fél, csak ne füstjelekkel.. :D
2022. aug. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
68%

#4: Ha meg a faszi a mosolygás, szempillarebegtetés stb. után kezdeményez, akkor sokszor azért lesz idióta. Volt, hogy én is kezdeményeztem, erre jött az a válasz, hogy "hát én nem is úgy gondoltam", vagy hogy "majd találkozhatunk, keress meg", aztán hiába próbáltam az illetővel erről beszélni, elérhetetlen maradt. Utálom az ilyen játszmázásokat, ennél már az is jobb és egyszerűbb, ha a nő konkrétan kimondja, hogy szimpatikus vagyok neki, és szeretne megismerni.

A szerepekről csak annyit, hogy máskor éppen a nők harsogják, hogy már nem a régi világban élünk, már nincsenek nemi szerepek. Ha kezdeményezni kell, akkor az ugye férfi kötelesség, az "ő szerepe", de ha egy férfi azt mondaná, hogy a házimunka, a gyereknevelés stb. a nő szerepe, akkor rögtön jönne a tiltakozás, hogy de hát modern világban élünk, holott ha úgy vesszük, a hagyományosan női feladatok férfiakkal való elláttatása is kvázi a férfi kiherélése.

2022. aug. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
86%

#4-es vagyok.

Nem tudom ki írta azt a privátot, hogy "Jó hogy mi meg kell törjük magunkat egy lány miatt.." Nos, ha neked ez fáradtságot okoz akkor ne legyen párod. Mert megszerezni az egy dolog. De megtartani sokkal nehezebb, mint megismerni. Márcsak azért is, mert megismerni nem csak egyszer kell hanem minden egyes nap 😀 Igenis ha valaki férfi (és férfi, nem gyk-n picsogó incel) az élvezi a nő meghódítását. Nem minden nőét, hanem azét az egyét aki a párja. Ha valaki erre képtelen annak ne is legyen kapcsolata.

A végére azt hozzátenném, hogy ez a nőkre is igaz. Nekünk is tenni kell azért, hogy a párunk minket válasszon minden nap. Apró kis küzdelmek a mindennapokban amit ketten kell megharcolnunk a másikért.

Ha valaki már egy ismerkedéskor sem tud megharcolni a kiszemelt kegyeiért akkor mit akartok egyáltalán?

Vagy miért nem lehet konkrétan rákérdezni? Esetleg ti is kezdeményezhettek egy ilyen beszélgetést.

Igen, lányokból is vannak szemetek akik csak ugródeszkának használnának egy szakítás után. Igen, lányból is vannak olyanok akik csak az exet akarják féltékennyé tenni. Igen, lányból is vannak olyanok akik max szexkapcsolatot akarnak. De az meg a TE felelősséged, hogy ilyen "komolytalan" lányokra pazarlod az idődet.

2022. aug. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
12%
Fuu szerencsere nem ilyen noim voltak mint akik ide irtak 😅🤣
2022. aug. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
17%

1-4.

Nem kell a duma.


Volt olyan ismerős csaj, aki folyamatosan mosolygott, megfogta a kezem is,mintha járnánk, aztán megkérdeztem akar-e randizni , Ő:


Mit képzelsz magadról nem akarok semmit tőled!


Betegesen tudtok viselkedni nagyon!

2022. aug. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!