Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell flörtölni? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell flörtölni? Van egy srác, akivel hét közben többször összefutunk a boltban, ahol dolgozik. Sokat összemosolyogtunk, ma pedig rámkacsintott, nagyon-nagyon helyesen. Hogy reagáljak legközelebb? Nőként hogy lehet óvatosan flörtölni?

Figyelt kérdés

2022. aug. 20. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha kezdésnek megkérdezed ,hogy milyen napja van, hogy megy az üzlet, sok a vásárló ma stb. Vagy ha nem akarsz rögtön kerdezoskodni, akkor csak mondhatod neki, hogy jó munkát, szép napot.
2022. aug. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%

Kicsit fura, hogy pont a csajok ne tudnának flörtölni. Eddig nem így tapasztaltam.

Ha valaki rád mosolyog, akkor mosolyogj vissza!

Ha valaki rád kacsint, akkor kacsints vissza!

Ha valakivel beszélni akarsz, akkor légy bátor!

2022. aug. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ém nagyon introvertált vagyok és elképesztően zavarba is jövök ilyen helyzetekben. Nagyon boldog vagyok a viselkedésétől, de úgy meglepett, és olyan gyorsan is történt, hogy még abban sem vagyok biztos, hogy reagáltam... lehet, hogy csak belül mosolyogtam, kívül meg bambán bámultam. Igazából sosem flörtöltem, mert sosem veszem észre, ha esetleg tetszem valakinek és nincs túl sok magabiztosságom.


Ezek szerint meg kell tanulnom kacsintani :D

2022. aug. 20. 10:02
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt szoktam mondani, hogy a férfinak kell megtenni az első lépést, de a nulladik lépés a nőé.


Mosolyogj rá, kérdezd aktívan stb.


Van a nőknek egy minden mástól megkülönböztethető nézése, amikor úgy néznek a férfira, hogy bejön nekik.

2022. aug. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!