Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi olyan nő előtt is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi olyan nő előtt is többször emlegeti a párját,aki egyébként tetszik neki mint nő?

Figyelt kérdés
2022. máj. 26. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem jellemző
2022. máj. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Nekem volt egy férfi kollégám, aki folyamatosan arról regélt nekem, hogy a feleségével hogyan kellene helyrehoznia a kapcsolatát, ami nagyon rossz és milyen jó lenne helyrehozni. Én is azt gondoltam hogy nyilván nem rinyálna nekem folyamatosan erről, ha akarna valamit tőlem. Erre két hete megcsókolt.... Szóval sosem tudni
2022. máj. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem tetszhet nekik úgy is nő, hogy közben hűséges a párjához és nincs szándékában lépni a másik nő felé.. De lehet én gondolom rosszul.
2022. máj. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Van benne taktikai lehetőség.

A lányok nagyrésze olyan mint a hisztis kisgyerek. Mindig az a játék kell neki, amivel más játszik éppen.

2022. máj. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#3

Ha rosszul gondolod,ha nem, én egyet értek Veled.

2022. máj. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A férfiaknak jellemzően elég sok nő tetszik egyidejűleg, de ez nem jelenti azt, hogy akarnak is mindtől valamit. Ha állandóan a párjáról dumál neked, akkor valszeg nem akar tőled semmit.
2022. máj. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6. Inkább a nőknek tetszik több férfi.
2022. máj. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 nem jellemző, örülünk, ha egyet találunk szökőévente, akiben megfog valami.
2022. máj. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!