Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Imádom a kemény fizikai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádom a kemény fizikai munkákat végző férfiakat: D Lányok ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Szerintem olyan férfiasak*.*
2010. szept. 23. 23:12
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Sajnos itt sokan lenézik...

Ha valaki normálisan dolgozik, már az nekik szégyen.Mármint akik lenézik a fizikai munkával dolgozókat.

2010. szept. 24. 14:32
 22/27 anonim ***** válasza:
de most egy szeget be kell utni a falba azert nehogy mar szerelot kene hivni. Szerintem egy ferfi akar ha igazgato is ertsen ahhoz a munkahoz amit az o esteben masnak kiad. De tetszik ahogy gondolkodsz:)
2010. szept. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Én nem azt mondtam, hogy aki nem fizikai munkákat végez, az már nem is férfi:D Csak aki mondjuk diplomás, és cégnél dolgozik az hajlamos arra, hogy lenézze az ilyen dolgozókat. Pedig van olyan, aki ezt szereti csinálni és nem akar egész nap a gép előtt ülni. :)

Nem általánosítottam.

2010. szept. 24. 14:57
 24/27 anonim ***** válasza:
most en sem azt mondtam h csak akkor vagy ember ha egesz nap foldet tursz csak bizonyos dolgokhoz erteni kell a ferfiaknak vagy legyen rohadt gazdag:))
2010. szept. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Gazdag érzelmekben,gondolkodásban:)
2010. szept. 24. 15:06
 26/27 anonim ***** válasza:

Én írtam a hosszabb választ.


Én is ezt mondom, hogy egy férfi sok tényező mellett attól férfi, ha képes megoldani bizonyos problémákat. Én nem azt mondom hogy egy programozó tudja megszerelni a villanyt ha valami probléma van, de szerintem ez pozitívum. Szóval ne viszolyogjon senki attól ha kalapácsot vagy csavarhúzót kell ragadni és magunk megcsinálni valamit :D

2010. szept. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
jaja. én is :D
2010. okt. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!