Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány sokszor mondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány sokszor mondja hogy nincs most senkije, meg kiket utasított vissza, ez jelenthet valamit, vagy egy friendzonába keveredtem?

Figyelt kérdés
Én nagyon kedvelem, minden nap beszélünk, elég gyakran megyünk együtt is el bulizni, de valahogy nem nagyon tudom megfejteni.
2022. aug. 10. 01:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem látod rajta, hogy egyértelmű jeleket küldene, hogy szabad a pálya és talán el tudja képzelni veled a kapcsolatot is akkor sanszos, hogy barátként tekint rá és úgy mondja ezeket, mintha egy barátnőjének mondaná. Ennyiből nem derül ki, de nem nagy esélyt látok rá, hogy titkon utánad vágyakozik és azért mondja, hogy kiket utasít el, hogy neked jelezze azt ezzel, hogy szabad a pálya.
2022. aug. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek avokádóval. Ha nem egyértelmű, akkor valószínűleg "barátnő" vagy. Egyszerűen csak azért meséli el, mert barátok vagytok és egy barátnőjének is elmondaná.

Ha tetszel valakinek, az általában egyértelmű. De, ha te többet szeretnél annál ami van, egyszerűen kérdezz rá. Kellemetlen egy beszélgetés mindkét fél számára, de célszerű megejteni.

2022. aug. 10. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazuk van, én is estem hasonló helyzetbe. Ez a mondat mindent visz ebbe: "Bárcsak lenne egy olyan fiú, mint te". Innen tudod, hogy meg vagy lőve
2022. aug. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!