Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha friendzoneoltak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha friendzoneoltak?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit tavaly friendzoneoltam, és most én szerettem belé, és megkérdeztem tőle hogy lenne-e kedve újrapróbálni, de nemet mondott, és azt mondta h már régen rájött hogy mi csak barátok lehetünk.

Mit ajánlanátok, mivel tudnám elfelejteni őt, mert újra bepróbálkozni már hülyeség lenne...

17/F



2021. febr. 26. 08:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

nos, kérdezd meg, hogy neki mivel sikerült téged elfelejteni :D

egyébként ismerkedj másokkal, no ne vesd bele magad azonnal egy másik szerelembe, de ez lefoglalhat eléggé :)

2021. febr. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nézz másik lány után 🤷‍♂️
2021. febr. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Felejtős.
2021. febr. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nőj fel.
2021. febr. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%

Kezdj el szép lassan prostikhoz járni. Érzelemmentes szex. No friendzone! A pénzed is kiszámíthatóbb környezetben lesz. Nincs nő melletted aki lelkileg kicsinál, aki mentálisan lehúz, porba döngöli az önbizalmad és az önbecsülésed és aki anyagilag lenulláz. Nincs "fejfájás", puncimegvonással való manipulálás, nincs megjátszott féltékenykedés, nincs zsigeri gyűlölet a családtagjaid és a baráti köröd ellen, ahogy áldozati bárány szerep sincs (akit a Te családod ennyire bááááánt .... brühühű). Nincs csalódás, hogy abszolút alkalmatlan anya szerepre, nincs csalódás, hogy alkalmatlan TÁRSnak.

Tégy úgy, mint én; tanulj meg magadról gondoskodni - főzni, mosni, takarítani, mosogatni, rendet tartani magad körül. Emellett dolgozz, keress, hozz létre magadnak egy stabil anyagi bázist és qrvázz, qrvázz, qrvázz!

2021. febr. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
A valaszoknal erdemes megnezni, hogy a valaszolo milyen kategoriaban van. Ha 3 pipa alatti, akkor az meg not sem latott, mint az utolso. Ok szimpla rosszindulat miatt valaszolnak.
2021. febr. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%

1.: Írj MAGYARUL!!!

2.: Xard le a lányt!

3.: Gyerek vagy még B+!

2021. febr. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg leépíteni a kapcsolatot a lánnyal, mert ha beszéltek, találkoztok, nem tudod majd elfelejteni. Legközelebb pedig gondold át, kit teszel barátzónába,, mert hasonlóképp járhatsz megint.
2021. febr. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
17 évesen nem esnék ennyire kétségbe. Egyetemen majd elfeljted, annyi lánnyal lesz kapcsolatod ,le se tudod majd vakarni őket magadról.
2021. febr. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Yoda m. ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Meg kell tanulnod úgy tekinteni a lányra, mint aki "csak" ember. Nem nélküli ember, s akkor maradhat barátod is.

Tudom, hogy nem könnyű. Senkinek sem az. Beszélni, mondani könnyű, ez igaz.

De, ha szereted a kihívásokat... hát tekintsd ezt is annak.

Egy adott korban, a tiédben főként (én is megéltem!) a fiúk nagyrészt úgy tekintenek egy lányra mnt ahogyan egy kedves nő ismerősöm mesèlte: - A lány az egy két lábon járó vagina -

És mivel te fiúból való vagy... hát természetes, hogy ezt az érzést, igatából ösztön-késztetést kizárni magadból nem egykönnyen tudod.

De... azért próbàlkozhatsz vele. Hogy csakis emvernek lásd és ne pedig "bombázónak". Ha sikerülne, hát akkor megmaradtok egymás barátainak. Ha pedig nem, akkor megmarad a sóvárgásod, hogy pedig... de jó lenne vele, kettecskèn egy nyugodt, gyertyafényes félhomályban összebújni...

Az ERŐ legyen Veled!

2021. márc. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!