Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, volt olyan párotok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, volt olyan párotok már (vagy van) amelyiknek transzvesztita hajlamai vannak? Hogyan nyilvánult meg és hogyan hatott rátok? Hogyan tudtatok vagy nem tudtatok egymással kibékülni?

Figyelt kérdés
Már amennyire a statisztikákból következtetni tudok, egy nő inkább szembekerül egy transzvesztitával, mint egy meleggel, csak nem értem, miért nem hallani gyakrabban róla. Olyan nagy szégyen lenne?
2022. aug. 1. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Nem soha nem allnék le egy ilyen férfivel. Egy férfi legyen férfi!
2022. aug. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Nekem volt pasim, aki nagy néha felvette a fehérneműimet. Egy picit komikus hatást keltett, de úgy voltam vele, hogy ha őt ez izgatja, akkor ennyi bajunk legyen az egész életben.


Más kérdés lett volna, ha gyakran csinálja, ha semmi más nem izgatja vagy ha társaságban/az utcán is teret kap ez a hajlam. Akkor valószínűleg szakítunk (jobban mondva EMIATT szakítunk), így viszont nem zavart. Sőt, igazából örültem neki, hogy meg tudjuk élni egymás mellett a vágyainkat.

2022. aug. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Volt exem, akinek kérése volt, hogy a tangám és miniszoknyám felvéve szexeljen velem.

Belementem, mert nagyon szerettem, de így utólag nem jó emlék, már megbántam.

2022. aug. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Nekem volt egy exem, aki arra kért, hogy felvehesse a ruhámat, fehérneműmet, és ugy szexeljünk. Aztán államdóan bugyit, harisnyát hordott. Nem zavart, jó volt. nem e miatt mentünk külön. Szép emlék. (Ha valaki kérné, nem ellenezném, de én nem kényszeritem rá.)
2022. okt. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
24%
Na, megint propaganda.
2023. febr. 25. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!