Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok fiúk, a fiúk lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok fiúk, a fiúk lányok lettek?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem és vettem észre, hogy nem lehet eldönteni, hogy a mai lányok lányok e vagy sem.


Ugyanis kinézetre se nem csinosnak se nem nőiesek. Belsőre jóformán üresek és sok esetben fiúsak.


Ellenkező nemben pedig a mai fiúk külsőre nem férfiasak, gizdák. A lélek is csak hálni jár beléjük, de még is azt hiszi magáról, hogy ő a valaki. Belsőre meg ha egy hapekkal kéne párbajt vívni, akkor sikongatva elfutnának úgy befosnának ilyedtükben.


Úgy vélem, hogy felcserélődtek a hagyományos női-férfi szerepek minden téren.


Nagyon sokszor hátulról meglátok valakit vagy inkább valamit, amiről azt gondolná az ember, hogy milyen lány, közben előről és stílusról egyértelmű, hogy lány... Fiúkról szintén...

🤔



2020. ápr. 12. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Én nem tudom milyen bolygón élsz, de nekem ez még nem tűnt fel...


Sőt, eléggé nőiesek már a kis kamaszlánykák is, nem hogy az idősebbek.

A pasikra sem igaz minden esetben az állításod. Vannak normális, igényes kinézetűek.

De az más tészta hogy rendelkezik e "egészséges" egoizmussal vagy sem.


N

2020. ápr. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hoo élsz, de az én világomban nem állja meg a helyét a mondandód. A csajok csajosak, a srácok férfiasak, dolgozni pedig mindenki ugyanannyit dolgozik és tanul.
2020. ápr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%

Egyszer életembe beszptam a strandon a cuccot, ment előttem egy szőke hosszú hajú egyén jó segg jó lábak igaz inkább izmos, mondjuk haverral ez oké, elmegyünk mellette fordulunk vissza és egy faszi volt :D Ha hátulról látjuk csak rámászunk komolyan hehe


Mai fiúk meg tiszta korcsok az alkarom vastagabb, mint a combja bármelyiknek :D

2020. ápr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
10 éve is sokan sírtak ilyen szöveggel. Azóta is az átlag nők nőiesek, az átlag férfiak pedig férfiasak.
2020. ápr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért, de 10ből 10szer pont hogy azok üresek belülről, akik az emberek egy csoportját üresnek tartják, mert nincs annyi érzelmi intelligenciájuk és empátiánuk a tőlük kolonbozoek felé, hogy megértsék őket.


Amúgy olvass 100 éves írásokat a férfi-női kapcsolatokról. Olvass 500 eveseket. Olvass 1000 eveseket. Mindig pont ugyanez a hisztike ment... Nem mondtál semmi újat, úgy, ahogy azok a férfiak sem, akiket manapság ez aggaszt.


Az meg, hogy nem estek egymásnak a nyílt utcán és tépitek ki egymás torkát a fogaitokkal sztem kifejezetten előnyös személyiségfejlődés. Ha ezt jelenti az elnoiesedes, akkor csak így tovább.

2020. ápr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
A sok egyedülálló anya, női pedagógus és feminizmus miatt a fiúknak nincs apafigura akitől tanulhatnának. Mégis mit vársz?
2020. ápr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Én inkább csak a gondolkodásban látom ezt a felcserélt szereposztást.
2020. ápr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A nők külsőre nőiesebbek lettek de némelyikbe több erő van mint a mostani selyemfiuba. Az tény hogy a mostani fiuk selyemfiuk. Inkább nyeszlett nyüzüge és nőihormontúltengesük van. De nemis kell úgy öltözniük hanem az arcuk a testük nőies. Plusz még ez a homi divat is . Vokt olyan azthittem nő oszt selyemfiu.
2020. ápr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A múltkor megismerkedtem egy lánnyal, akiről kiderült, hogy mégse illik hozzám, mert túlságosan is fiús. Szeretem mikor a lány megmarad törékeny nőnek, akit a férfinak kell megvédeni akár a széltől is.

Erre meg mi volt...🙄 Neki állt az utcán hőbölögni, mert valaki leszólta hogy néz ki... hogy már pedig neki igen is milyen szépen áll a nadrág. Hozzá kell tennem hogy valami fekete latexnadrág és katonai bakancs volt rajta. Emellett kb 165/85 kg lehetett, bár képen nem volt ilyen súlyos eset... Aztán elkezdte mesélni hogy milyen fiújai voltak... Ő parancsolt azok ugráltak és gizdák voltak. Egyikről még mutatott képet is...


Szerintem ezt így itt elengedem.


De volt olyan eset is hogy a zebrán áthaladtam, szembe jött velem egy pár és esküszöm hogy nem lehetett eldönteni ki milyen nemű. Messziről úgy nézett ki mint egy férfi női pár, de közelről ezt már inkább megkérdőjeleztem... Egyik se nézett ki egyiknek se.


De olyan is történt már hogy megnéztem egy nagyon jó formás testű, szép hosszú hajú embert hátulról, aki elölről derült ki hogy férfi. 😳


Vagy volt egy átlagos kinézetű, már már vékony gyerek, aki megszólalt és vékony lányos hangja volt. Nem gondolom hogy meleg, mert lányformával volt...


Lehet számtalan esetet sorolni

2020. ápr. 12. 21:25
 10/11 anonim ***** válasza:
A nemek közötti különbségek eltűnésének egyik oka a több évtizede női hormonokkal szennyezett ivóvizek okozzák. A fogamzásgátlók vizelettel ürítése az egyik hormonális tényező.
2020. ápr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!