Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi változhatott meg, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi változhatott meg, ami miatt ellenségesek lettek velem szemben a lányok?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy éve tapasztalom ezt,levegőnek néznek a lányok,olyan érzésem van,mint ha ellenségesen viszonyulnának hozzám.Rám sem néznek,nem állnak szóba velem,nem szeretnek a közelemben lenni.

Az érdekes,hogy korábban ennek szöges ellentéte állt fenn.

Több lány vallott szerelmet nekem fiatalabb koromban,többször előfordult,hogy buszon,vonaton vagy az utcán odajöttek ismerkedni hozzám,volt amelyik meg akart csókolni,vagy azzal fenyegetőzött,hogy a vonat elé ugrik,ha nem járok vele...a neten felraktam egy képet bárhová,minden lány megőrült értem,szintén öngyilkossággal fenyegetőzött több,ha nem találkozhat velem,többen az ország másik feléből akartak eljönni hozzám,egész nap a gép előtt várták,hogy mikor írok...de ha beszéltem egy lánnyal,mindig zavarba jött,tiszta vörös lett,szóval értitek.És ez nem kitaláció,így volt.

Aztán hirtelen minden megváltozott.Tavaly nyáron véget ért egy rövid kapcsolatom,elköltöztem otthonról...másik hajat vágattam,elkezdtem edzeni,tömeget növelni,mert pálcikavékony voltam,valamilyen szinten nőgyűlölő lettem,depressziós,fásult...és magasról leszarnak már mind.Elcsunyultam?


2014. aug. 30. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:

"valamilyen szinten nőgyűlölő lettem,depressziós,fásult..."


Ezzel megválaszoltad a kérdésedet, mert ezt tükrözheti a kisugárzásod. 32N

2014. aug. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nőgyűlölő lettél es fasult.

Csoda hogy lesz..nak?

2014. aug. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azóta szintén ismerkedtem egy lánnyal,mondta,hogy tetszem neki,aranyos vagyok,helyes,járna velem stb. de olyan érzésem van,hogy csak azért mondja,mert egy nagyon kedves lány és nem akar megbántani,mert kedves voltam vele mindig.

Aztán mutattam neki egy régebbi képet magamról,úgymond sikerkorszakomból és szinte megdermedt,hogy milyen szuperul néztem ki és biztos azonnal szerelmes lett volna belém akkor.

2014. aug. 30. 10:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem jó a kisugárzásod, nem vagy önfeledt, laza, kedves.. hanem görcsös vagy, negativ, aggodos, depis ezért nem kereshetik a társaságodat. Probáld meg lazábban felvenni az életet, és ujra legyél olyan mint régen. De különben mindenkinek vannak ilyen mélypontjai, nálam kb. 2 évig tartott. 22L
2014. aug. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány, hajvágatás, nőgyűlölés...ezek mind hozzá járulnak.
2014. aug. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Más a frizurád - valószínűleg előnytelen.

Nőgyűlölet - sugárzik az emberből, ne csodálkozz.

Depresszió - Ha szar kedved van, nem vagy depressziós, ne diagnosztikálj tévesen.


Nem halsz bele, ha te kezdeményezel.

2014. aug. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!