Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért vagytok ellenség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért vagytok ellenségesek egy olyan fiúval, aki elvileg tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősöm,akinek elvileg tetszem,néha látom is ennek a jeleit,de sokszor ha beszélgetek vele,ilyen hideg,már-már ellenséges hangnemet üt meg.De miért? Kedves vagyok,némi humorral,és udvarias,egyáltalán nem bunkó..Elég furcsa,hogy pl.egyik órán az osztály átellenes felében ül,és ma amikor kérdeztem valamit a tanártól,akkor is ilyen teljesen kifacsart testtartással ült vagy fél percig és engem bámult.Amikor viszont beszélgetek vele,akkor rám se néz,és ma egy teljesen flegma beszólást kaptam tőle,ami egyáltalán nem vall rá,mert alapból ő is ilyen csendes,udvarias.Miért ilyen,ha elvileg tetszem neki? 16/F-16/L
2012. dec. 18. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Én sose voltam:$ Akiknek meg én jöttem be, azok voltak így, srácok.
2012. dec. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet így védekezik mert valamiért nem akar összejönni veled, vagy nem biztos hogy tetszel neki
2012. dec. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem "nyomulok" rá,néha beszélgetünk,ezt még hozzátenném.Nem lógok rajta.
2012. dec. 18. 19:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Fura, mert velem is csinálták ezt a csajok a középsuliban. Flegmák, durávk, bunkók voltak velem, közben meg folyton olyan jeleket is kaptam, hogy bejövök nekik, de szerintem csak szórakoztak és nem is jöttem be nekik csak szekálni jó voltam.
2012. dec. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Dosinia válasza:

neeeeem. nem errol van szo (utolsonak es a kerdezonek is). nem csak szekalni vagytok jok. azert csinaljuk ezt, mert a) feltekenyek vagyunk, mert mas lanyokkal vagytok b) mergesek vagyunk ratok c) egyszeruen ki vagyunk akadva azon h mennyire beletek vagyunk esve es ezzel semmit nem tudunk csinalni

kerdezo beszelj vele errol. am neked tetszik?

2012. dec. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kösz mindnkinek.

Nekem eléggé tetszik.

2012. dec. 18. 20:29
 7/7 Dosinia válasza:

na, akk tenyleg beszelj vele :) hajra

majd ird le h mi volt

2012. dec. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!