Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért kúrváznak a férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért kúrváznak a férfiak?

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 19:17
1 2 3 4 5
 41/41 anonim válasza:

Kedved #14-es válaszára reagálnék, kicsit aktuálisabban!

Ha valaki elfelejtette volna mit írt, olvassa el még egyszer:


/*Egyrészt először azt hittem, hogy az a kérdés, hogy miért k*rvázik le a nőket? Na de mindegy, a pasik már csak ilyen férgek maradnak (tiszt. a kevés kivétel).


A faszik azért járnak prostihoz mert:

1. mert ők a nagy ótvaros ringyó faszik.

2. nem kellenek egy nőnek sem, még ingyen sem (amúgy is a pasik ingyen qrvák),

3. látensbuz*i és így akarja kiélni magát hogy egy nővel seggbekukizik,

4. elmebeteg pszichopata,

5. valójában a fas*zában hordja az apró kis agyát,

6. mert az összes nője dobja, mert akkora béna a szexben, hogy egy nőt sem tud kielégíteni és egy prostit nem kell kielégíteni, ott bénázhat

7. önző selejt ösztönlény


az ilyen faszik, nem is tudom mihez hasonlíthatóak, mert nincs ehhez hasonló a Földön (még a csótányok is édesek).*/


Szóval kezdjük ott, hogy én még nem voltam soha örömlánynál, de legnagyobb elkeseredettségemre véget ért egy 2,5 évig tartó kapcsolatom. Én a magam részéről úgy éreztem minden megtettem érte, ennek ellenére az akkori párom úgy vélte nem összeegyeztethetőek az életcéljaink, így mindenképpen más úton akart járni. Fontos volt nekem, hogy boldog legyen, és ha én tőlem ezek ellenére nem kapta meg a boldogságát, inkább el engedtem. (remélem minden rendben van vele, és boldog) Nekem ez nagyon is fájt érzelmileg, de úgy gondoltam megismerek majd új embereket. Ami meg is történt, de valahogy senkinek nem ütöm meg a magas mércét, a hatalmas egójához, holott mindig is úgy közelítek egy nőhöz, hogy elsősorban sosem a szexet keresem. Ebben lehet kivétel vagyok, és talán nem is férfias, de ez van, úgy gondolom, minden ember megérdemli a tisztes bánásmódot, ezért úgy álok hozzájuk. Remek randikat szervezek neki, egy két dologgal meg is lepem őket, de sajnos, senki nem tartja ezt az egészséges, és kulturált közeledésemet értékesnek. Két lánynál csókig is jutottam, de pár alkalomra rá eltűntek, azzal se tiszteltek, meg, hogy legalább elmondják, hogy bocs, de nem úgy érzik, hogy velem akarják.

Ha ezt végig olvastad valószínüleg megérted azt, hogy rengeteg fájdalom, és csalódás ér a visszautasítások által. Miközben sokunk is ugyanazt akarja, mint egy normális nő, szeretet adni - kapni, és boldogan együtt lenni a párunkkal.

Ennyi csalódás után, már sajnos elkezd egyre inkább motoszkálni bennem, hogy akkor inkább kipróbálok prostituáltat, és igaz nem kapnám meg amire igazán vágyok, de szexualitásra mindenki igényt tart, legalább egy egészséges szinten. És ha másképp nem is, néha legalább így.

Egyébként közben se adnám fel a keresést, és ha megtalálnám azt aki elfogad és szeret, biztosan nem tennék többé ilyet, nem csalnám meg, és nem néznék más lány után sem.

De úgy érzem, ez kicsit segítene feldolgozni a csalódásokat. Egyébként úgy gondolom, nem vagyok csúnya ember, és talán a fogalmzásomon nem fog tükröződni, de olvasok, munka mellett tanulok is. Nem vagyok túlsúlyos, néha sportolok is, mégis kevés nekik....

Ha tudsz egy építő jellegű kritikát megfogalmazni erre, szerintem elmondható, hogy többen várjuk tanácsodat. Sőt remélem így árnyaltabb képet kaptál arról, hogyan, vagy miért jut el némely srác egy prostituálthoz.

23F

2016. jún. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!