Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért kúrváznak a férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért kúrváznak a férfiak?

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 19:17
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Nem csak azért megy valaki prostihoz, hogy jó nővel dugjon.
2010. okt. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim válasza:
52%

"Akkor mit szóljanak a ronda kövét lompos lányok? :D

Ők mikor kapnak jó csávókat? Mégsem mennek férfiqrvához..."


Kit érdekel? Senki sem tiltja meg nekik, ha meg a méltóságuk nem engedi, lefogyni viszont nem akarnak, akkor így jártak.

2010. okt. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem a következő férfitípusok mennek koorvához:


-Szexuális igényei kielégítetlenek és nincs ideje napokig udvarolni azért, hogy beteljesüljenek. (diszkóba menni pl.)


-Kapcsolati téren csalódott a nőkben és érzelmek nélküli szexuális kapcsolatot akar


-Agglegény típus, teli puttonnyal


-Részeg, szülinapos, tini akit befizetnek


-Akiknek kicsi a fászuk, és nem szeretnék ezt olyan nőtől hallani akit szeretnek.


-Elhidegült házaspárok férfi tagjai, akiket már csak a gyerek és a ház köt össze.

2011. márc. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
73%
Mert szar az élet!
2011. márc. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 1972madsen válasza:
Rengeteg üzletember jó keresetű férfi jár már hozzájuk , ugyanis kockázatmentes , neten kiválasztod, elmész szopatsz, hazamész nincs kínos telefon sms, meg később a szeretőtől hiszti hogy többet akar fenyegetőzés pedig nem is ígértél semmit - ebben már volt részem.
2011. máj. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

Üdv! Úgy látom ez a kérdés eléggé megosztotta az embereket! :( Én már éltem ilyesfajta szolgáltatással! Hogy miért? Azért, mert szűz voltam és elakartam veszteni! Előtte próbáltam udvarolni lányoknak több - kevesebb (bár inkább kevesebb) sikerrel, de nem lett végül komoly kapcsolat egyikkel sem! Nem így terveztem az első szexuális élményemet és természetesen jobban örültem volna, ha a nagy Ő veszi el, de most már mindegy! És különben is legalább "gazdagabb" lettem egy ilyen autós szex élménnyel is. A barátaim előtt nem szégyellem igaz dicsekedni sem szoktam nekik, de ha kérdezik őszintén elmondom, hogy már voltam prostival. Szerintem ez a megoldás korrektebb és egyszerűbb volt, mint ha elmentem volna egy szórakozó helyre és ott esik meg egy ilyen alkalmi kapcsolat! Ha netán valakinek valami problémája, vagy észrevétele van az előbb kérdezzen, mint hogy letámadjon, hogy én ilyen, vagy olyan sz@r alak vagyok. Köszönöm a figyelmet!


20/F

2012. jan. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

A férfiak nem azért fizetnek, hogy a lány lefeküdjön velük, hanem hogy utána hazamenjen... Mert jó érzés új emberekkel megismerkedni, egy kicsit (vagy sokat beszélgetni), nevetgélni, csókolózni, szeretkezni...

38/F

2012. máj. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
39%

Én külsőmmel elégedett vagyok, lélekben viszont le vagyok épülve, elég magányos farkasként élek, és a magány rideggé, távolságtartóvá tesz. Egy idő után leszokik az ember a társas együttélésről, és állati nehéz a visszaút. Nem vagyok képes egyszerüen kedvesen odamenni egy nőhöz, képtelen vagyok udvarolni, valahogy egy pszichés blokk van bennem. Tele vagyok gátlásokkal, pszichés lelki problémák ezek. Még sosem volt párkapcsolatom, mert valahogy úgy érzem ez nem az én terepem, van akinek kihívást, izgalmakat jelent, nekem meg olyan stressz és nyűg féle ez az udvarlás+párkapcsolat dolog. Viszont úgy érzem, ha kipróbálnám magam páros szexben, hogy hogyan is teljesítek, kicsit szituációba lendülne a farkam, akkor asszem gördülékenyebben menne a dolog egy normális lánnyal. Egyszerüen ha nem hiszek még egyenlőre benne,hogy szexuálisan meg tudom neki adni, azt amit pontosan akarok, akkor nem is akarok tőle semmit, besülni nem jó. Pont ezért gondoltam arra,hogy egy szuka jó lesz erre a célra, kipróbálom magamat, aztán utána már minden mehet tovább. De jó hogy vannak, lehet rajtuk gyakorlatozni, ha magányos vagy, akkor is kivághatod a fa-szo-dat valamira, ez ilyen egyszerű. Jó egyébként, mert nincs teljesítési kényszer, csak a pénztárca bánja, de nincs stressz, ha akarom, annyit vakkantok neki,hogy tegyél úgy mintha a barátnőm volnál, és érezzem jól magam, aztán már tudja,hogy mit kell tennie. Utána a szituáció megy már tovább.

A lényeg, hogy manapság sok a koravén ember, nők is persze. Én 26 vagyok. De a lényeg,hogy már ilyen kis takony 16 évesek is kérdezik, hogy ez ciki, az ciki, hogy mikor nem szexelt még. Semmi sem ciki, csak a koravének szerint. Sose késő. CSak sokan ezt valamiért mégsem értik meg. Bevallani persze nem kell.

2012. aug. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Előre szabadkoznék a válaszommal, mivel életemben nem k*rváztam még, meg olyan hosszú kapcsolatom sem volt nővel hogy k*rvázni akarjak, de van pár tippem.

1. Önbizalomhiány, azthiszi attól lesz neki több ha felvág a cimborái előtt hogy ő mennyit volt k*rvánál.. ez ilyen beavatási szertartás pasiknál szerintem

2. Nem kapja meg a párjától azt amit egy k*rvától megkap szexuális értelemben, és ezért egérutakon jár ahelyett hogy rendezné a viszonyát a jelenlegi kapcsolatával

2013. márc. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:

Én anyagi okok miatt ritkán járok k***ához, de azért időnként előfordul.

Az ok pedig, hogy a feleségem aszexuális. Nem azért, mert nem vagyok neki jó, hanem egyszerűen nem kívánja a szexet. Én viszont elég gyakran.

Ha erre a tud vki jobb megoldást, mint a k***a, akkor szívesen meghallgatom...

2013. nov. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!