Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért kúrváznak a férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért kúrváznak a férfiak?

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 19:17
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
64%

20:41

Ez a legkönnyebb, a másikra mutogatni, hogy az a frigid, a prűd, a begyöpösödött. Arra nem gondolsz, hogy talán változtathatnál a stílusodon, akkor esetleg megkaphatnád azt, amit szeretnél?

2010. szept. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim válasza:
53%

Azért k.rváznak, mert hosszú ú-val írjátok le:D

Amúúgy meg a gazdag, elkényeztetett, és önelégült emberek k.rváznak. Aki valamire való, és ad magára, az a közelébe se szagol ezeknek...

2010. szept. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
22%

23:23: a frigiditás pszichológiai probléma, létezik, és a legritkább esetben az adott partner hibája.


Előzőnek: a haveromra egyik jelző sem illik, mégis k.urvázik. Szerinted miért?

2010. szept. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
16%

Egyrészt először azt hittem, hogy az a kérdés, hogy miért k*rvázik le a nőket? Na de mindegy, a pasik már csak ilyen férgek maradnak (tiszt. a kevés kivétel).


A faszik azért járnak prostihoz mert:

1. mert ők a nagy ótvaros ringyó faszik.

2. nem kellenek egy nőnek sem, még ingyen sem (amúgy is a pasik ingyen qrvák),

3. látensbuz*i és így akarja kiélni magát hogy egy nővel seggbekukizik,

4. elmebeteg pszichopata,

5. valójában a fas*zában hordja az apró kis agyát,

6. mert az összes nője dobja, mert akkora béna a szexben, hogy egy nőt sem tud kielégíteni és egy prostit nem kell kielégíteni, ott bénázhat

7. önző selejt ösztönlény


az ilyen faszik, nem is tudom mihez hasonlíthatóak, mert nincs ehhez hasonló a Földön (még a csótányok is édesek).

2010. szept. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
62%
13:39: Te egy nagyon kudarcos nő lehetsz. Sajnálom a párodat, már ha van olyan... :)
2010. szept. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
72%

13:39


Gondolom nem kellettél egyetlen férfinak sem csak dugásra tartottak jónak és most utálsz mindannyiunkat.

2010. szept. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
35%

kedves fijúk. Engem nem használt senki dugásra. De a kúúrvázó faszikról ez a véleményem és bizony igazam is van:D

Ribanncok vagytok:D

2010. szept. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
70%

10:38


Igen, tudom, hogy létező probléma. Viszont azt is tudom, hogy sokkal könnyebb valakit kinevezni frigidnek, ha nem hajlandó az orálra, análra, jobbról-balról, orrba-szájba, semminthogy odafigyeléssel és törődéssel elérje nála a partner, hogy megnyíljon neki.

2010. szept. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
44%
ja, nem kudarcos vagyok, hanem őszinte. Nem ezt akartátok írni?
2010. szept. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
31%

"Igen, tudom, hogy létező probléma. Viszont azt is tudom, hogy sokkal könnyebb valakit kinevezni frigidnek, ha nem hajlandó az orálra, análra, jobbról-balról, orrba-szájba, semminthogy odafigyeléssel és törődéssel elérje nála a partner, hogy megnyíljon neki."


Igen, 20:16 tökéletesen igazad van.

Nincs frigid nő, csak rossz férfi.

A nőknek törődés és szerelem szeretet kell, nem anál szex. Azt hagyjuk a buzáknak. Meg a látensbuza pasiknak...

2010. szept. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!