Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, szeretitek a karrieri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, szeretitek a karrierista, erős karakterű nőket?

Figyelt kérdés

A cím mindent elmond :) A kérdés férfiakhoz szól!


Olyan nőkről beszélünk, akik sok időt és energiát fektettek az oktatásba, folyékonyan beszélnek idegen nyelveket, jól olvasottak, de leginkább olyan hagyományosan férfi szakmákban sikeresek, mint az üzleti élet, a közgazdaságtan, informatika stb., és stabil jövedelmük van (talán többet is keresnek, mint te).


Tegyük fel, hogy egy ilyen nő tisztességesen néz ki, de semmiképpen sem tökéletes, mert nincs ideje edzeni, karbantartani magát, sminkelni stb. Lesz véleménye, meg fogja azt védeni, vitázni fog veled és egyenlő lesz veled (sőt olyan területek is lesznek, ahol jobb nálad).

Ez neked plusz vagy mínusz? Sikeres és erős nőkre vágysz? Vagy jobban szereted a szerényebb, hagyományosan nőies, de egyben ... kicsit akár butácskább nőket?



2022. júl. 29. 14:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
30%
Én szeretem az eszes, művelt nőket, akik szeretik a szakmájuk. De nem a pénzért és a karrierért (embereken való átgázolásért) csinálják. A legtöbb ilyen akikkel találkoztam irányításmániás és arrogáns. Sosem bírtam, ha teszik a nagyasszonyt. Inkább legyen takarékos vagy dolgozzon azért, hogy nyugdíjba vonuljon 30-40évesen az rendben van. De ha a gyereket 2évesen berakná a bölcsibe, mert ő nem akar a gyereket nevelni és a gyerek nem is találkozna az anyjával az kiborítana. Inkább eltartom és később megyünk nyugdíjba csak legyen normális a gyerek. Mert a gyereknek az anyjára van szüksége nem a pénzre.
2022. júl. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
19%
A nő választ, tehát ha nekem tetszik is egy ilyen nő, attól még a K.O.-t adhat...
2022. júl. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
22%
Nekem nem attól lesz vonzó egy nő,hogy butácska.Hanem attól,hogy tiszteletben tart,tudja a határokat,fölöslegesen nem balhézik,nem jár a szája folyamatosan,ha hibázik és elmagyarázom neki logikusan,hogy miért,akkor nem kezd óvodás módjára sarat dobálni,csak mert nem bírja elviselni.
2022. júl. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!