Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni egyedül szingliként?

Figyelt kérdés
Elkezdtem sportolni, festeni, többet olvasok. A családtagjaim messze vannak és szinte az összes barátom már felnőtt fejjel ugye saját családja van. Ti mivel töltitek a szabadidőtöket, hogy ne fulladjon önsajnáltba, melankóliába.

2022. júl. 29. 10:32
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
100%
Kérdező, te mennyi idős vagy, mióta vagy szingli? Én is hasonló cipőben járok, a hétvégéktől és hosszú hétvégéktl való szorongás teljesen megvan nálam is. Ha úgy alakul, hogy nincs programom, eléggé össze tudok zuhanni sajnos. Ezt az időszakot egyébként próbálom arra fordítani, hogy fejlesszem magam, edzek, elkezdek egy új sulit, és a munkában is jobban oda tudom magam tenni. Viszont mivel hosszabb, egy hetes szabira sem mentem a nyáron, kezdek becsavarodni ettől a folyamatos teljesítmény kényszertől is, úgyhogy ezzel is vigyázni kell most azt érzem.
2022. aug. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Harminc vagyok és kb. egy féléve egyedül. Akkor szinte teljesen egy cipőben járunk. Én nem is merek hosszú szabit kivenni, meg is őrülnék itthon.
2022. aug. 13. 10:26
 23/23 anonim ***** válasza:
Ne maradj otthon, minden nap mozdulj ki. Kellenek az új élmények.
2022. aug. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!