Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni egyedül szingliként?

Figyelt kérdés
Elkezdtem sportolni, festeni, többet olvasok. A családtagjaim messze vannak és szinte az összes barátom már felnőtt fejjel ugye saját családja van. Ti mivel töltitek a szabadidőtöket, hogy ne fulladjon önsajnáltba, melankóliába.

2022. júl. 29. 10:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Olvasni szoktam, jelenleg a Balatonon vagyok a gyerekkel, de o elvan a saját világával. Nem jó egyedül, de akkor is meg kell élni dolgokat, ha éppen nincsen társunk. Nem élhetek bezarkozva a lakásba 0-24-ben.
2022. júl. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Még hétköznap én is "jól" elvagyok, csak néha magányosnak érzem magam este. Edzeni kb 3 naponta szoktam. A ház nálam is nagy, ölebem is van, főzést feleslegesnek érzem egy főre.

Viszont a hétvégéktől rettegek, a hosszúhétvégékről nem is beszélve. Közben meg körülöttem mindenki valami nagy dolgot vagy nyaralást tervez.

2022. júl. 29. 11:20
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Te is elmehetsz nyaralni egyedül ks,mint kb én. Városban élsz?
2022. júl. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Úgyan már nem vagyok szingli.

Amikor az voltam... Munka, edzegettem, futni jártam.

Túrázni is mentem egyedül.

Tuloraztam, kerestem másodállást.

Vettem motort, az is jó program számomra.

Airsoftozni keztem el.

Igaz nekem közel a család, de anyámmal meg papámmal beszélek csak pl.

Régi batok ritkábban érnek rá.

Nekem igaz van gyerekem is, szóval legtöbbször nem vagyok egyedül (de akkor is feltalálnám magam). Van 2 kutyám is.

Te mit sportolsz? Ott nem lehet legalább haverokat szerezni?

Túrázni pl nem szeretsz? Vannak jó túracsoportok.

Muk érdekelnek még?

N 30

2022. júl. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

14*

Na meg van kutyád, lehet tanítani erre arra, kutyád csoportok is vannak pl.

2022. júl. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
kutyás *
2022. júl. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Elmegyek turistáskodni akár a saját városomba, akár közelibe. Előtte kb egynapos program megtervezni
2022. júl. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Délelőtt hesszelek egy nyírfa alatt a hűvös árnyékban, hallgatom a madárcsicsergést (amikor épp nem flexel egy vadbarom). 😎

Délután strand 🏖️

Este belobbantom a tábortüzet, magamköré ültetem aki épp itt van, aztán mennek a sütögetések. 🔥

2022. júl. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket!
2022. júl. 30. 09:50
 20/23 anonim ***** válasza:
+ tanulok, programozok. De van néha piálás a többiekkel.
2022. júl. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!