Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobb szeretői vagy szexkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb szeretői vagy szexkapcsolatban lenni egy nagyon vonzó emberrel, mint párkapcsolatban egy kevésbé vonzóval?

Figyelt kérdés
Ezt egyszerűbbben úgyis szokták mondani, hogy "jobb egy megosztott alfa, mint egy saját beta". Van erre egy elmélet, hogy a férfiak és a nők 80%-a is az ellenkező nem felső 20%-ából szeretne társat magának, ami nyilván matematikailag nem lehetséges. Régen mivel muszáj volt elköteleződni, ezért a felső 20% megtalálta a másik felsőt 20-at, a következő 20 is a sajátját és így tovább. Viszont ma, hogy ez nem szükséges, sokan vállalnak be szexkapcsolatot is csak, hogy a kiszemelttel legyenek együtt. Ennek persze az a következménye, hogy a kevésbé vonzó embereknek nagyon megnehezedik a párkeresés és ez okoz bizonyos feszültségeket, amiket a két nem egymásra vetít ki. A nők azt mondják nem találnak olyan férfit, aki nem csak szexet akar tőlük, a férfiak meg, hogy a nők átnéznek rajtuk, mert nem felelnek meg az igényeknek.

2022. júl. 28. 08:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
#9 Ez is igaz... De te tudnál boldog családi életet élni valakivel, akit igazából csak elviselsz? A gyerekezés-családozás nagyon megterhelő tud lenni fizikailag is, pszichésen is. Egy ilyen állapotban nekem pont nem hiányozna még valaki, akit kb. csak kerülgetek. Attól csak rosszabbul érezném magam. Míg ha egy nehéz napon vagy időszakban az van mellettem, akire vágyom, aki a szerelmem, az erőt ad, segít kibírni, megnyugtat.
2022. júl. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, ki akar hozzámenni egy kolonchoz és gyereket szülni neki.

Inkább a szerető (nem szexpartner), vagy egyedül.

Nem mindenki egy szànalmas kapcsolatfüggő, akinek mindegy, milyen áron, csak ne legyen egyedül.

Ez nekem felérne egy büntetéssel.Egy gyerekvàllalás embert próbàló feladat minden kapcsolatban, nemhogy egy sz@rban. :D

2022. júl. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

#11

Hát nem, én sem élnek együtt olyannak, akihez nem vonzódom, de a társadalom szempontjából csak az a jó, ha vannak családok és sosem lesz az a helyzet, hogy mindenki olyannal tudjon családot alapítani, akivel leginkább szeretne. Pont emiatt van ez a sok válás, megcsalás, szétesett család sajnos.

2022. júl. 28. 12:33
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Én egy olyan férfi szeretője vagyok, aki egyáltalán nem jó pasi. Én is látom a szememmel de megfogott azzal, hogy hasonló a gondolkodásunk és sok közös van bennünk.

Vannak benne külsőleg is olyan dolgok amik tetszenek, de összességében tényleg nem vonzó.

2022. júl. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
14. Vállalkozó vagy magas beosztású nyilván.
2022. júl. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
44%

15 fejezzétek màr be az ócska hisztit!

Nyugodtan lehet vàllalkozni neked is, ha úgy gondolod, ezen múlik.

Vagy feltörtetni magasabb beosztásba.

Ja, hogy nincs hozzá eszed? Hát akkor így jártàl.

A nők mindig is a talpraesett férfiakat fogjàk szeretni. Én pl szóba se àllnék alkalmazottal.

2022. aug. 1. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

#16

Hány éves kortól ciki szerinted alkalmazottnak lenni?

2022. aug. 1. 06:27
 18/22 anonim ***** válasza:
88%

Nem mondtam, hogy ciki, csak számomra nem lenne potenciàlis párjelölt, mert nem való hozzám. Legfeljebb, ha ideiglenesen lenne alkalmazott, de pár hónapon belül kezdi a saját vállalkozását.

Én is vállalkozó vagyok, hiszek a hasonlóságokban.

2022. aug. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

#18

Jó, így már értem, ha te is vállalkozó vagy és ezt az életstílust kedveled.

Én jobban szeretem a stabil, strukturált életet és hogy délután meg hétvégén legyen meg a szabadidőm, de még csak 28 vagyok, lehet később jobban érdekel majd, hogy hajtsak. :))

2022. aug. 1. 08:53
 20/22 NTBS ***** válasza:
Ez egyénfüggő.
2022. aug. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!