Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiatal és szép nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiatal és szép nő állandóan édesemnek szólít, de semmi más jelét nem adja hogy vonzódik hozzám, azt mire véljem?

Figyelt kérdés
24 éves, én 40. Mindig édesemnek hív, sokat mosolyog rám. De soha nem érint meg, nem flörtöl stb.
2022. júl. 27. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Ez a szavajárása, semmi több.
2022. júl. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Az is lehet, hogy lekicsinylően mondja. De lehet, hogy szeretne valamit. Én nem hívok édesemnek senkit, akitől nem akarok valamit.
2022. júl. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem csak ez a stilusa. Mindenkinek ezt mondja. En is ismertem ilyen lanyt. Mindenkinek “eletem” meg “edesem” volt a megszolitasa..
2022. júl. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
Csak annak mondok ilyesmit,aki érdekel és akarok valamit tőle
2022. júl. 28. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Azt várja, hogy te lépj.
2022. júl. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
A pénzedre mondja, te leszel a sugar fater
2022. júl. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

Számomra is gyanús. Nem találkoztam még olyan helyzettel, ahol csak bratyiból édesemezik a másikat emberek.


Ha akarsz tőle valamit, akkor elhívhatod randizni. Szerintem igent mond.

2022. júl. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Én mindenkit hasonlóan becézek, semmit nem jelent.
2022. júl. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!