Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz de férjes nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz de férjes nőként állandóan egy olyan férfire gondolok akik alig ismerek?Mi ütött belém?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok,10 éve a férjemmel l,elvagyunk,szeretem.

Az üzletben ahol dolgozom szokott járni egy férfi néhány hónapja,1-2 hetente. Mindig olyan kedves, mosolyog meg minden.Először nem igazán foglalkoztam vele,az utóbbi időben viszont próbált beszélgetést kezdeményezni, majd később sokat bókolt finoman. Ezek között volt, hogy egy nővel és gyerekkel is jött be, tehát ő is házas, akkor semleges volt.

Az utolsó találkozásunk óta pedig sokat gondolok rá. Akkor egy kicsit többet bókolt,kb szinte kimondta,hogy szépnek tart.Viszont leállítottam diszkréten, és vette a lapot. De ahogy adta a pénzt, én meg a blokkot ,többször is összeért a kezünk, és rendesen zavarba jöttem, de ő is. Utólag visszagondolva nagyon ciki volt az egész szitu, és szégyellem is magam. Ő se tűnik olyan csapodárnak és én sem vagyok az.


2022. júl. 19. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Most én is így vagyok.

Csak én messzebb mentem.

Konkrétan bevallottam valakinek hogy tetszik, találkoztunk.

Hogy mi lesz azt nem tudom.

2022. júl. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Az már régen rossz, ha a ferjeddel csak elvagytok. Fenn kell tartani a köztetek levő koteleket, különben bejön a képbe egy harmadik. Mozduljatok ki kettesben, menjetek randizni, kozeledjetek egymáshoz, mert így ez egyre gyakrabban és egyre durvábban fog előfordulni.
2022. júl. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Ne akarj belekotorni egy házas, gyerekes férfi áéletébe. Viselkedj közömbösen és koncentrálj a férjedre.
2022. júl. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
30 évesen 10 éves házasság az szép.. most meg mivel nem élted ki magad, elgondolkodtál milyen is lenne mással.. saját csapdádba estél..
2022. júl. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
27%
Imádok házas nőkkel dugni, olyan hálásak 😍
2022. júl. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!