Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnál olyan csajjal, aki tök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál olyan csajjal, aki tök vékony és mellei sincsenek (vagy csak nagyon kicsik)?

Figyelt kérdés
21éves
2010. szept. 22. 14:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
ma 14:16: Utcán megbámulnak a bunkóbb népek? Talán ne úgy öltözz, mint egy r*banc. Természetes, hogy mindenki megtekinti a másikat (még a saját nemét is szokták lesegetni az embrek, magukhoz mérik, a szexuálisan vonzódó nemeket pedig, mivel vonzódnak hozzájuk).
2010. szept. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ha a belső tulajdonságai is tetszenek, akkor igen.
2010. szept. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
14:41. Légyszives ne mondj olyat amit nem tudsz. Nem ismersz, és fogalmad sincs, hogy ki vagyok. Szerinted egy önbizalomhiányos kicsi mellű vékony lány hogy öltözne már úgy mint egy ribanc? De ha nyár van, és felveszek egy pólót egyből mindenki nézi, hogy ott ahol lenni kéne a cicinek nekem nics, na és ezt nézik meg nem azt ahogy öltözök. De azért köszönöm szépen a kultúrált választ.
2010. szept. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Persze.

21F

2010. szept. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

ma 14:47: Rendben, bocsánatot kérek. Viszont az önbizalomhiány iylen esetben sajnos helyénvaló, ugyanis amikor társaságban voltam eddig (vegyesen, elég tág korosztályban vannak ismerőseim), mindig avval jöttek, ha megláttak egy kicsi cicijű lányt, ohgy még nekem is nagyobb van.


Ez bunkóság. Nem szép az, amikor egy felnőtt nőnek akkora cicije van, mint egy középtestalkatú fiúnak. Ez hormonális probléma lehet tán vagy a fene tudja. Szerintem sem szép, de akkora van, akkora van. Én ezt el tudom fogadni, csak legyen életrevaló a lány (azaz legyen olyan elfoglaltsága is, ami nekem nincs, szeressen közös programokat szervezni, olvasott legyen).


Én nyáron dolgoztam egy élményfürdőben és volt egy nagyon csinos anyuka a kislányával. Szintén akkora melle volt, mint nekem. Megszólták a háta mögött a munkatársaim, de én odamentem ismerkedni vele (csak beszélgetni). Aranyos volt, vittem egy játékot a kislányának is.

2010. szept. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
hát én szoknyát meg rövidnadrágot se tudok felvenni, mert túl csontos meg vékony a lábam, és eléggé megbámulnának.nem vaygok se anorexiás,se semmi,rendesen eszek.De sajnos igy nem tudom elfogadni magam.LEgalább vagy lenne melle,és lennék vékony, vagy ne lennék ilyen vékony és ne lenne akkora mellem....ezért se szeretem a nyarakat.......de viszont télen is ha lefekszek a barátommal(ami most nincs),akkor nem tudom leplezni. Amugy nemrég feküdtem le a kiszemelt sráccal,akivel ugy volt hogy összejövünk, de nem is keres meg semmi..és szerintem azért mert nem hitte volna hogy olyan vékony vagyok..és gondolom nem jövök be neki.De nem ez a téma,tudom ebbe is van belekötni való,de a részleteket nem irnám le.
2010. szept. 22. 15:52
 17/22 anonim ***** válasza:
Küldtem volna privát üzit, de nem tudok.
2010. szept. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
akkor beállitom,hogy tudj:)
2010. szept. 22. 17:10
 19/22 anonim ***** válasza:

ma 15.22

És mit tud tenni az aki esetleg ilyen helyzetben van, hogy akkora a cicije felnőtt nő létére mint egy középtestalkatú fiúnak? Az ember próbálja magát elfogadni, de aki nincs ebben a helyezetben el sem tudja képzelni, hogy mennyire megalázó, hogy vásárolni sem tudunk olyan ruhát amibe kell cici. Nagyon de nagyon rossz érzés. Igen hormonális és pont ezért nem lehet vele mit csinálni, a műtét meg a gazdagoké, az nem old meg semmit így hogy mindenki így ismert már 23 éve. Ilyen kinézettel próbál az ember életrevaló lenni hidd el. És nem nem szeretek közös programokat szervezni, mert nem szeretek társaságba lenni, mert nem szeretem ha megbámulnak és utálok sok ember között lenni, mert csak néz. Mint egy szerencsétlen tolószékest, úgy megbámulnak.

2010. szept. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én az ilyen nőket szeretem! Megőrülök értük! Ha meglátok egy ilyet valóban megbámulom a pici mellét, de nem azért mert keresem a nagy hiányát, hanem mert ez nekem nagyon izgató. A pici fenék és "piszkafa" lábak is nagyon izgatnak. Elképzelem, hogy milyen lehet meztelenül, és nagyon szeretném látni! Nagyon szeretek az ilyen p-val csókolózni, nyalakodni.
2010. szept. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!