Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnál olyan csajjal, aki tök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál olyan csajjal, aki tök vékony és mellei sincsenek (vagy csak nagyon kicsik)?

Figyelt kérdés
21éves
2010. szept. 22. 14:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Simán.

Minden további nélkül.

2010. szept. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Igen. 27/F
2010. szept. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Ha van stílusa, és egyénisége, akkor miért ne.
2010. szept. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ha nőies alakja van, akkor igen. Azért, mert valaki vékony még lehet formás:).
2010. szept. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok.
2010. szept. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Én 23 éves lány vagyok vékony és nincs mellem ,vagy persze van de nagyon kicsi, ahogy te is írtad. Utcán megbámulnak a bunkóbb népek és rohadtul zavar, de 13 éves korom óta nem voltam singli. 3 kapcsolatom volt eddig, egy 6 éves egy 2 és fél és most vagyok egy 10 hónapos kapcsoaltban. Szerencsére nekik nem volt kérdés ez, amikor megláttak. 165cm és 45kg vagyok. Szerintem nem ez alapján kéne megítélned, mert tudom magamról, hogy kellemetlen lehet neki így élni...
2010. szept. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
hát én tényleg vékony vagyok,fenekem mondjuk van,de piszkafa lábam meg kezeim vannak:( viszont a bordáim meg egyéb dolgok nem állnak ki.
2010. szept. 22. 14:16
 8/22 anonim ***** válasza:
nem nagyon, egy jó csaj 60 kilónál kezdődik,ennél vékonyabb nem kell
2010. szept. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

képet! :)


miért lenne baj, ha vékony valaki? nem az a lényeg, hanem ami a fejben van. most érted, mihez kezdenék pl. egy bombanővel, aki totál üres belül és nincs önálló gondolata? ennyi. :)

2010. szept. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Még így is több esélyed van bepasizni, mint egy 80 kilos lánynak. Felveszel egy ruhát ami kihangsúlyozza a vékony alakod és nyert ügyed van. Főleg mivel a vékony lányok a lábaikat is vígan mutogathatják, a rövid szoknyánál jobb pasifogó pedig nemigen van. Jól mondta itt valaki, stílus kérdése a dolog. Mindig meg kell találni, hogy a te alkatodhoz mi megy igazán.
2010. szept. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!