Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, szeretitek a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, szeretitek a saját testetek, illatotok?

Figyelt kérdés
Netalán felizgultok rá?
2010. szept. 21. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem!
2010. szept. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És miért?
2010. szept. 22. 00:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert túl vékony vagyok és nincsenek melleim!
2010. szept. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A szép csajok sosem hiszik magukat szépnek és állandó önértékelési zavaraik vannak. Vagy túl vékony vagy túl kövér, vagy túl nagyseggű és kismellű vagy túl nagymellű és kisseggű, stb X)
2010. szept. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Te felizgulsz a saját illatodra? Vagy esetleg talán nem is érzed?

Mit szeressek a saját illatomon?

2010. szept. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én nagyon nem szeretem. Folyamatos súlyingadozásaim vannak és ennek következtében van, hogy pokolian jól nézek ki, mint mondjuk Jessica Alba a Honeyból, de ha átbillenek akkor egy rossz Britney lehetnék. Sokat kell küzdenem azért, hogy jól nézzek ki és nem sokáig tudom élvezni a helyzetem, mert folyton azon aggódom, hogy mikor nem fog rámjönni a csipőnadrág.
2010. okt. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!