Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég sokszor lefekudtunk már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég sokszor lefekudtunk már egymással,a szex jó,vagy engem kedvelt meg?

Figyelt kérdés

Ezen kívül sokat beszélünk,lelkizunk is,megyünk erre-arra,viszont ha szexre kerül a sor,O például nem tud betelni vele ,egymás után ahányszor csak lehet csinálná.Utana cirogst mindig össze bújva vagyunk

Nem tudom

Szerintetek?


2022. jún. 22. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezd meg
2022. jún. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
örülj, hogy ennyire kíván 😃
2022. jún. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi 5 évvel ezelőtt pont így kezdtük a férjemmel. Persze ő szerinte akkor ez csak szex volt, aztán kialakult a barátság, majd a szerelem. Nyilván az illetővel működik a kémia köztetek és emellett kedvel is téged.
2022. jún. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Oké kíván,én is őt.Talan össze tévesztem azzal az érzéssel,hogy szeretem,de amúgy ezenkívül is megértjük egymást.Szexbe meg nagyon egy hullámhosszon vagyunk.Nekem ez így jó,mert kapcsolatot nem akarok,viszont egy részemnek rossz,mert vágyom arra,hogy szeressenek,de ahogy látom O nagyon nehezen szeret meg bárkit is.Talan senkit nem szeret igazán..mindenkivel közvetlen,kedves ,hasonlóan viselkedik mint velem,annyi különbséggel,hogy mondjuk hozzám mindig közelebb áll,ha valamit magyaráz meg csak rám néz szinte.Keveset tudunk jelenleg találkozni,mondtam neki ne írjunk,mert számomra minden elront az irogatas,sokkal nagyobb varázsa van a személyes dolgoknak.Eleinte volt hogy éjszakákat beszéltünk át Facebookon,de így elmaradt a személyes beszélgetés.Nem tudom merre haladunk vagy haladunk e ,hogy vajon én vagyok most neki az egyetlen,bár elmondása szerint másnak is elmagyarázta,hogy most én vagyok a fontos,de meg sem tudom elhinni neki.Nehez helyzet.Jo vele a szex,jókat lehet vele beszélni,meg megnevettetjuk egymást.Mindig mosolyogva néz engem ,ezt már kiszúrtam.

Nem tudom,kedvel-e,vagy hogy olyan mint bárki mással

Elég nehéz helyzetbe vagyok,mert szívem szerint ahogy lehet vele lennék.

2022. jún. 23. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!