Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18 vagyok Van egy baratom És...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csenge176 kérdése:

18 vagyok Van egy baratom És már sokszor lefekudtunk ő már orálisan is kenyeztetett de mit csináljak?

Figyelt kérdés
én valamiért félek pedig már csináltam ilyet de nála más nem merem hátha nem jól csinálom ugye neki már van viszonyítási alapja és félek hogy én nem nyújtok neki eleget mert enis akarom de amikor oda jutnek akkor nem merem Mit tanácsoltok?

2019. júl. 25. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Mindenki fel az elsotol. Lazulj el,igyal egy kicsit elotte. 24/L
2019. júl. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

És fizet is érte, vagy miből gondoltad, hogy jó helyen lesz a kérdésed a karrier, fizetés témakörben? :D


Kommunikáljatok, beszéld meg vele a félelmeid, és mondd el neki, hogy bátran irányítson.

2019. júl. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszi nektek
2019. júl. 25. 11:32
 4/9 A kérdező kommentje:
Gyerekek leirtam hogy már csináltam ilyet
2019. júl. 25. 11:45
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Csukd be szemed, nyisd ki szád

Aztán már, ha bent van, feltalálod majd magad.

2019. júl. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
7%
Gyakorolj egy szexpartnerrel, aztán ha már jól megy, csak akkor csináld a szerelmeddel. Az okos lányok így csináljak
2019. júl. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyisd ki a szád és mond el neki azt, amit nekünk is írtál. A kommunikáció létfontosságú.
2019. júl. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20%
Kislány vagy még fejben akkor.
2019. júl. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem az csak nagyon szeretném enis.es amikor oda jutunk hogy oké akkor most akkor egyszerűen tényleg egy félős leszek
2019. júl. 25. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!