Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy baromi jóképű pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy baromi jóképű pasinak nincs elég önbizalma ahhoz, hogy mindenféle megerősítés nélkül, leszólítson az edzésen, attól mire számíthatnék hosszú távon?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén, két izzadságcsepp között nincs kedvem mosolyogni. Azonban direkt nem is teszem, az igazat megvallva, mert arra várok, hogy van-e elég töke hozzá, hogy ígyis megszólítson. De úgy látom, gyáva ehhez. Mindig csak bámul, mint a Jóisten.

És őszintén nem tudom, hogyha mégis adnék valamiféle visszajelzést, akkor mire számíthatnék tőle hosszabb távon?

Mivel alapvetően a bátor, domináns típust kedvelem, így nem tudom, mennyire lenne ez nekem való. Lehet fél perc alatt lenyomnám a kapcsolatban, magamat ismerve, mert elég karakán csaj vagyok és az ilyen gátlásosság kicsit red flag most nekem. Vélemény?



2022. jún. 22. 12:18
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Én pl.nem ismerkedem konditeremben, lehet épp én vagyok az a pasi. Szóval ne várd hogy edzésen leszólítsalak. Várj meg edzés után, és rájössz ki nyomna el kit 😉
2022. jún. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
82%
21. A legtöbb ilyen karakán természetű nő pontosan a lenyomás élményét akarják újra és újra átélni. Valamiért nem biztos önmagában, ezért a kommunikáció szintjén kell dominálnia a másikat. Sokan élvezik ezt. Persze ettől még kell nekik a domináns férfi, csak azt nem látják sokszor át, hogy a dominancia nem ott kezdődik hogy odamegyek és kitépem a fülest egy edzésben lévő nőnek a füléből. Valami tapintatosság azért nem árt. Szólítsa le edzés után, vagy valami.
2022. jún. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Milyen jelet kuldtel? Milyen gyakran talalkozol vele?
2022. jún. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
53%
Hagyd a fenébe. Majd elviszi egy másik csaj.
2022. jún. 24. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Gondolom nagyon jó nő lehet a kérdező,se😂😂ezen az oldalon szerintem egy jó nő nincs fennt,csak akit bottal nem piszkálna meg egy jóképű férfi
2022. júl. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Na mi lett?


Ha meg aktualis, hisz senki nem valaszolt neked normalisan:

szerintem jogos a ketelyed.


31N

2022. szept. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!