Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy baromi jóképű pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy baromi jóképű pasinak nincs elég önbizalma ahhoz, hogy mindenféle megerősítés nélkül, leszólítson az edzésen, attól mire számíthatnék hosszú távon?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén, két izzadságcsepp között nincs kedvem mosolyogni. Azonban direkt nem is teszem, az igazat megvallva, mert arra várok, hogy van-e elég töke hozzá, hogy ígyis megszólítson. De úgy látom, gyáva ehhez. Mindig csak bámul, mint a Jóisten.

És őszintén nem tudom, hogyha mégis adnék valamiféle visszajelzést, akkor mire számíthatnék tőle hosszabb távon?

Mivel alapvetően a bátor, domináns típust kedvelem, így nem tudom, mennyire lenne ez nekem való. Lehet fél perc alatt lenyomnám a kapcsolatban, magamat ismerve, mert elég karakán csaj vagyok és az ilyen gátlásosság kicsit red flag most nekem. Vélemény?



2022. jún. 22. 12:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt látnám rajtad hogy mindig kivétel nélkül keményen edzel,én se mennék oda hozzád.Edzés végén talán:)
2022. jún. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%
Szokták mondani,hogy minden kezdet nehéz. A férfiből ki kell hozni azt amire vágysz. Pont úgy működünk mint ti. Félünk.aggódunk,gondolkodunk,izgulunk,bízunk.. hogyha esetleg megtennéd az elsö lépést és tudtára adod,hogy többet szeretnél mint nézés lehet jól sül el. Ahol a nő volt rákattanva a srácra ott akit ismertem 100%ban házasság lett a vége..
2022. jún. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%

Akkor várj még rá.


Ha megunod, majd keresel mást.

2022. jún. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%
Nem őt akarod, egyértelmű. Nem teszel semmit, hogy változzon a helyzet, mert neked ő nem elég jó.
2022. jún. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
72%

2. :'D


És az jó kimenetel?

2022. jún. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
94%
A csapbol is az folyik, hogy a nők mennyire utaljak ha az edzoteremben megszolitjak őket. Nem véletlen van majd az összesen fejhallgato.
2022. jún. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyértelmű, hogy nem egymást keresitek. Nem ti vagyok így egyedül ezzel. Mindenki kb így megy el a másik mellett: "ő nem kezdeményez, én meg nem is akarok".
2022. jún. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
87%
Arra nem gondoltál, hogy lehet hogy csak úgy bámul? "Hűséget fogadott nem vakságot"? Lehet hogy van barátnője.
2022. jún. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
95%

6. Jó, de ha valaki jóképű, az egészen más megítélés alá esik!


Amúgy kérdező, ez nem tökösségen múlik. Én pl. nem szeretem, ha random leszólítanak emberek, így én sem csinálom.

2022. jún. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
93%
Talán nem azért bámul, mert akar tőled bármit is.
2022. jún. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!