Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy baromi jóképű pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy baromi jóképű pasinak nincs elég önbizalma ahhoz, hogy mindenféle megerősítés nélkül, leszólítson az edzésen, attól mire számíthatnék hosszú távon?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén, két izzadságcsepp között nincs kedvem mosolyogni. Azonban direkt nem is teszem, az igazat megvallva, mert arra várok, hogy van-e elég töke hozzá, hogy ígyis megszólítson. De úgy látom, gyáva ehhez. Mindig csak bámul, mint a Jóisten.

És őszintén nem tudom, hogyha mégis adnék valamiféle visszajelzést, akkor mire számíthatnék tőle hosszabb távon?

Mivel alapvetően a bátor, domináns típust kedvelem, így nem tudom, mennyire lenne ez nekem való. Lehet fél perc alatt lenyomnám a kapcsolatban, magamat ismerve, mert elég karakán csaj vagyok és az ilyen gátlásosság kicsit red flag most nekem. Vélemény?



2022. jún. 22. 12:18
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ezt egy pasi írta ki. Tipikus itteni incel szófordulatokkal van tele a fogalmazvány.
2022. jún. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
90%

Milyen beképzelt vagy kérdező! Honnan tudod, hogy pont tőled akar majd valamit? Csak azért, mert "karakán csaj vagy"?

Ráadásul egyből gyávának nevezed, holott azt sem tudod, valójában mik a szándékai.


:)

2022. jún. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
88%
12. Nincs bajom a karakán csajokkal, de az ilyen beképzelt nőket nem csipázom.
2022. jún. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező...

Ez konkrétan semmit nem jelent. Korai kovetkezteteseket vonsz le...

Ezer oka lehet amiért nem kezdeményez, ettől még simán lehet határozott.

Inkább neki miylen lenne veled, ha ennyire tulgondolsz dolgokat.

2022. jún. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
78%

Attól, hogy valakit jóképűnek mondanak még nem biztos, hogy tisztában van ezzel vagy azt, hogy képes magát elhelyezni a megfelelő polcon. Szóval lehet, hogy ez van a háttérben. Az, hogy valaki félénken viselkedik veled amikor még nem ismeritek egymást nem jelenti azt, hogy a kapcsolatban is ilyen lenne. Valamint lehetnek rossz tapasztalatai is az ilyen típusú ismerkedéssel. Volt itt már több olyan sztori, hogy a csaj azért nem adott esélyt egy srácnak aki odament hozzá a teremben, mert biztos minden nővel ezt csinálja.

Nekem nagyobb red flag veled kapcsolatban, hogy már alapból vizsgáztatni próbálod a csávót, valamint az, hogy rögtön egy frankó kis játszmával indulna a sztori, mert te direkt még csak egy jelzést sem adsz.

Okés te a domináns típust kedveled...Ez nagyon dicséretes, mert van önismereted meg elképzelésed. Én meg a bolognait szeretem, de azért megkóstoltam a carbonarat is és az is ízlett.

2022. jún. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Ez nem beképzeltség, csak ismerem saját magam. A gátlásos fiúkat mindig letoltam már egy beszélgetés alatt.

Egyenként már a recepción is mondták, hogy megkérdezte a keresztnevem, onnan tudom, hogy nemcsak "néz". Kicsit érdekes, hogy tőlem nem merte megkérdezni....

2022. jún. 22. 12:45
 17/26 anonim ***** válasza:
86%

Ráadásul edzésen...

A nők 99%-a meg falramaszuk ha edzés alatt/után közeledünk.

Ennyi erővel szólj hozzá te és egyből kiderul határozott-e. Az is lehet barátnője van.

2022. jún. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
16. Akkor szépen elmentek majd egymás mellett. Minden be nem teljesült kapcsolat lényege ugyanaz, hogy egyik fél sem kezdeményez a másiknál. Valamelyikőtök majd megunja és lép. Ha annyira jó képű, hogy felül tudod írni a büszkeségedet, akkor te lépsz felé. Ha nem, akkor marad a fenti verzió.
2022. jún. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
16. Most akkor tologatósat akarsz játszani, vagy kapcsolatosat?
2022. jún. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Edzés? Hívd ki egy meccsre: csak te meg ő. Így megméred a tudását:).
2022. jún. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!