Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valtozott már meg valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valtozott már meg valaki eljegyzéstől hazasságtol?

Figyelt kérdés

Barátom bizonyítani akar, hogy ne hagyjam el.

Vagy sír és szenved, vagy a tenyerén hordoz, mindent nyújt nekem, vagy el akar jegyezni, vagy ha kell vár rám, legalább 1 órára találkozzam vele, beszeljük meg, azt mondja belátta a hibáit, nem fog előfordulni többet, higyjem el hogy szeret, legyek a felesége meg stb.

Már kezdem én érezni magam kellemetlenül, mintha én lennék a fagyos szívű főgonosz, aki nem néz már el semmit, miközben a másik már belepusztul abba, hogy higyjek neki.



2022. jún. 21. 08:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is. Ez csak műsor. Elkeseredett kapálózás, mert veszélyben a fix punci. Sok hülye nő be is veszi, ezért nyomják a pasik, ha már nyakig ér a kaki.
2022. jún. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A mesékben igen. A valóságban viszont nem. Amit látsz az nem több ideiglenes színészi játéknál, de az is csak addig, amíg újra nyeregbe kerül. A jellem adott dolog, nem fog megváltozni.
2022. jún. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
En is így gondolom
2022. jún. 21. 08:46
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Arra semmiképp se alapozz, hogy változni fog, mert ez csak a legritkább esetekben fordul elő. Ígérgetni persze mindenki tud, de sokkal nehezebb alapvető viselkedési formákat felülírni, mint ahogy azt a legtöbben gondolják.

Szóval csak akkor bocsáss meg neki, ha a sz.rságaival együtt is kell neked. Ha viszont azokat nem bírod elviselni, egy kis könyörgés hatására ne menj bele még csak újrakezdésbe se, nem hogy házasságba.

2022. jún. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak műsor.


Nekem 5 és fél évig volt benne részem, meg is történt közben az eljegyzés. Az ezt követő pár hét, hónap mesés volt, de aztán jobb a teljes mélyrepülés, és nagy nehezen, de elengedtem. A végén azzal szúrt oda, hogy "reméli, találok valakit, aki úgy szeret, mint ő". Hát nem tudom, ha igazán szeretett volna, akkor mindig igyekezett volna boldoggá tenni, nem csak akkor, amikor veszélybe került a fix punci (hehe első, lopom a szövegedet, de tényleg erről van szó)

2022. jún. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem valahányszor azt ígérte egy férfi, hogy változtatni fog a viselkedésén, az csak ideig-óráig működött, utána minden visszaesett az előző szintre vagy még annál is rosszabb lett. Az emberek csak addig ígérgetnek és próbálkoznak, amíg azt érzik, hogy rezeg a léc. Ha újra belekényelmesednek a helyzetbe, minden kezdődik elölről.
2022. jún. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én pasi vagyok, de ez amit nyom szerintem marha undorító és egyértelműen kamu.
2022. jún. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

belátta a hibáit, nem fog előfordulni többet,


Ezek milyen fajsúlyú problémák amúgy?


Az eredeti kérdésedre: semmi, senki nem fog változni egy gyűrűtől meg egy papírtól sem.

2022. jún. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Senior Séf ***** válasza:
51%

Kérdező, ugye te szobatiszta vagy? Pedig nem voltál mindig az, tudod, ugye? Az ember folyamatosan változik, fejlődik. Mégpedig általában pont a hibái által. Miért olyan hihetetlen, hogy kellesz a fiúnak,, és ennek érdekében hajlandó változni?

Mindazonáltal a hangvételedből ítélve neked nem ő a nagy Ő, úgyhogy inkább hagyd a fenébe az egészet.

2022. jún. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mar párszor kibékültem vele. Már utulsó csepp volt most.
2022. jún. 22. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!