Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Ahogyan a kérdés is jelzi, az urak véleményére vagyok kíváncsi, habár én nem tartozom közéjük.


Nagyon sokszor látok posztokat külföldi oldalakon arról, hogy egy X éves kapcsolatban a férfi még nem kérte meg a hölgy kezét, vagy már ennyi meg annyi ideje megvolt az eljegyzés, de esküvő még sehol és ezért a hölgy már a szakítást fontolgatja és valaki meg is teszi. Én értem, hogy vannak akik meg szeretnének házasodni, viszont ez így nagyon erőltetett. Nem mindenkinek van pénze gyűrűre/esküvőre, vagy még nem áll készen a házasságra, esetleg nem is tervez megházasodni.


Férfiak, ti mit gondoltok?



2022. jan. 11. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Én sosem tartottam fontosnak. 10 év után házasodtunk össze a gyerek miatt. 35 éve vagyunk együtt.
2022. jan. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%

Mikor megismertem a párom, házasság előtt 4 évig jártunk. Utána eljegyeztem és kb. fél év múlva esküvő volt. Meglepő módon, nem költöztünk össze előtte, mint itt a GYK-n ez nélkül el sem bírják képzelni a házasságot.

Én nem nagyon gondolkodtam azon, hogy szeretném-e elvenni vagy sem, mert biztos voltam bent. Ha ismételten ilyen szituációban lennék, évek múlva is, akkor is megkérném a hölgy kezét és el is venném feleségül.

Gyűrű tekintetében fiatalon én is elég un. csóró voltam. Nagyon megkellett néznem, hogy mit veszek, de szerencsére egy séta alkalmával rábökött egy nem túl drága gyűrűre, hogy ez neki mennyire tetszik, mikor a kirakatt előtt megáltunk. Ilyen téren könnyű dolgom volt. Ha viszont azt nézem, hogy akkor mennyit kerestem és mennyi volt egy gyűrű, akkor mondhatom azt, hogy úgy kell elképzelni, mintha most lenne egy havi kereset a gyűrű. Biztos van is annyi vagy is nem tudom most az árakat.

A kérdés lényegére is válaszoljak, akkor elmondom, hogy a hölgy kezét csak abban az esetben kérném meg, ha el is akarom venni. Nem 5 vagy 10 év múlva, hanem rövidesen pl. 1 éven belül.

2022. jan. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

az lehet, hogy neked a házasság nem különösebben fontos, enélkül is épp olyan erősnek tartod a kapcsolatot

olyan is lehet, hogy bizonyos fajta (vagy a tipikus) esküvők és lagzik borzasztóan távol állnak tőled

de az, hogy valakivel leélnéd az életedet, ennek ellenére a házasságot "nagyon erőltetettnek" érezd, az kizárt.

2022. jan. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 FoxtrotLidérc ***** válasza:
44%
Nekem a házasság SEMMIT nem jelent. Mit értek ez alatt? Azt, hogy ha valaki szereti/tiszteli a másikat, akkor nem elengedhetetlen feltétele a házasság egy jól működő kapcsolatnak. Én már úgy vagyok vele, hogy papír nélkül sem nézem sz*rba a másikat, illetve papír nélkül is hozom azt a szintet, mint más papírral. Ha ez valakinek nem fér bele, elfogadom - akkor viszont nem én vagyok az embere.
2022. jan. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%
Házasodni akaró nővel eleve szóba se állok
2022. jan. 12. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az utolsót hirtelen felindulásból lepontoztam, pedig korrekt!!! Ő nem akar házasodni, így a házasodni vágyó nőket inkább elkerüli ahelyett, hogy évekig csak hitegetné és bohócnak nézné, mint sok gerinctelen. Respect és egy kepzeltbeli "hasznos" szavazat! 👍🏻
2022. máj. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!