Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon komolyan gondolja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon komolyan gondolja az újrakezdést vagy csak etet?

Figyelt kérdés

Nagyon kétes érzések vannak bennem. 3 évvel ezelőtt még 16 éves koromban jártam egy sráccal körülbelül másfél hónapig.. nagyon gyerekes volt az egész, majd kidobott hogy neki a sulira kell koncentrálnia, rögtön levágtam hogy humbug az egész sztori hiszen akkor már túl volt az érettségin is. Ezt rá pár hónapra egy irányából történő visszakönyörgés után eljátszotta újra. Most 3 év múltán újra közelebb kerültünk egymáshoz, haverkodni eddig is haverkodtunk, egyáltalán nem volt harag kettőnk között. Néha kijártunk mint 2 jó barát, de semmi több. Alapesetben elhajtanám a francba ha ez összvissz pár hónapra visszanyúló sztori lenne, viszont bennem van az, hogy mi van hogyha fejlődött, megérett ezen a téren annyira hogy tényleg komolyan gondolja .. közben volt már egy hosszabb kapcsolata azóta amiben mindent megtett a lányért és akkor láttam rajta hogy nagyot csalódott. Már ő is dolgozó 20on éves emberré vált és jelenleg tervezgeti a randinkat, sok időt tölt velem, keres és elmondásai alapján komoly szándékai vannak.

A régi egyébként jól működő telefonját is kölcsönadta amit el akart adni, mert az enyém elromlott. A napokban reggel megkérdeztem át tudna e jönni segíteni pakolni, szinte rögtön ugrott. Nem tudom ezeket például hova tegyem, szimplán könyveljem el egy odaadó embernek vagy vegyem úgy hogy ilyen dolgokat egy random lánynak akit át akar vágni nem ajánlana fel. Ennek ellenére bennem vannak a múltbeli sérülések, hiába több éves tinikori sztoriról beszélünk, ott van bennem az a kis bizonytalanság hogy mivan ha mégsem változott semmit és ugyan az lesz az egésznek a kimenetele mint anno... A srác tulajdonságaiban nekem nagyon értékes, iszonyat okos, jó gondolatai vannak, pörög az agya, segítőkész, van miért "csodálni"... Egy aranyember egyébként a régi szösszeneteket félretéve, nem véletlenül maradt meg a barátság, hiszen exekkel általában nem nagyon szoktam tartani a kapcsolatot. De ő valahogy más, viszont azt is tudom hogy ezt a barátságot túl hosszú időn keresztül képtelenek lennénk fent tartani, hiszen én speciel bár nem vagyok rózsaszín ködbe borulva, azért mégis csak 3 éve ismerem, ennek ellenére többet érzek iránta mint egy szimpla barát iránt. Mint lelkileg, mint testileg vonzódom hozzá. Nem tudom hogyan álljak hozzá ehhez az egészhez, tényleg nagyon tanácstalan vagyok. Vajon valóban felnőtt agyban annyira, hogy ehhez a témához hasonlóképp álljon mint én, vagy csak vetít még mindig?

Illetve nem tudom hogy érdemes e lenne neki beszélnem az érzéseimről, hogy bizonytalan vagyok és sajnos nem tudom hova tegyem a jelenlegi igyekezetét. Azért faggatni sem szeretném, hiszen az is eléggé ijesztő ha rázúdítom azt az 1600 kérdést ami jelenleg bennem van. Mégis úgy érzem hogy nekem jót tenne az, ha tudna valami értelmeset mondani.. előbb utóbb úgyis át kell ezt beszélni. Valami tanácsot tudnátok adni? Illetve mi a meglátásotok erről az egészről? Előre is köszönöm a válaszokat



2022. jún. 7. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az első kérdés amire neked tudnod kéne a választ hogy eltudod-e fogadni hogy megváltozott mert ha jelenleg nulla jelét mutatja annak hogy olyan lenne mint volt akkor semmi se fogja ezt az érzést benned eltüntetni.

Beszélni mindenképpen jobban megéri mint elhallgatni és ezt érdemes átbeszélni a kapcsolat előtt mintsem mikor már benne vagytok, de ha ezt meg is teszed ne érzelemből improvizálva próbáld hanem szedd össze a gondolataid rendesen.

Nekem apum azt tanította egy lánynak se adjak második esélyt ha egyszer kidobott mert akkor megint megteheti és eddig akárhányszor próbáltam rácáfolni csak kidobtak 2. alkalommal...

2022. jún. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

2x eljátszotta, nem mennék bele megint. Soknak tűnik az a 3 év, de nem az, valaki 40 évesen se érett. Persze hogy mindenre ugrik, hisz többet akar.


Ez a te döntésed, nem a gyk népe fogja megmondani a tutit. Lehet jól is elsülhet, lehet rosszabb lesz mint valaha, senki se tudja. Ha megakarod próbálni, mondd neki hogy lassan haladjatok, ne tervezgessen előre, mert sok kérdés van benned.


Ha nem akarod, akkor meg hagyni ezt a "barátságot", ami nem az.

2022. jún. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha te úgy érzed megéri, akkor próbáld meg, hiszen neked kell majd vele lenni és nem velünk. Én ezek után még csak barátkozni sem barátkoznék vele, nem bohóc vagyok, hogy szórakoztassam amikor úgy tartja kedve.
2022. jún. 8. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tartsátok a kapcsolatot, mélyebben nem menjetek bele, aztán majd alakul.
2022. jún. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék rögtön beleugrani én is vacilálok. Az hogy mennyit változott ezen a téren sajnos nem tudom csak feltételezem. Vannak erre utaló jelek, ennek ellenére mégis bennem van a bizonytalanság úgy gondolom okkal. De nem szeretném leírni az embert arról hogy tinédzser korában mit csinált, egyébként igazad van második, valaki még 40 évesen se érett.. ezzel teljesen egyetértek.

Félek hogyha eldobom akkor lehet hogy egy tök jól működő dolgot dobnék el... De attól is, hogy tényleg csak beképzelem és idealizálom a karakterét.. természetesen ha belevágok benne van a pofáraesés lehetősége.

Én is úgy gondolom hogy lassan kellene haladni, szeretnék jobban megbizonyosodni a dolgokról... Viszont ti elmondanátok neki egytől egyig az érzéseiteket? Én elég szókimondó embernek tartom magam, viszont eddig ez valamiért csak hátrafelé vezetett az összes kapcsolatomban... Félek ha rázúdítamám a kérdéseimet akkor elijeszteném, bár akkor meg is lenne részéről a válasz.. köszönöm mindenkinek a válaszokat, ment a zöld kéz ;)

2022. jún. 8. 09:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Pontosan azért csinálja, mert tudja, hogy egyszer már visszafogadtad. Nem fog sose annyira komolyan venni, mert nem húztál semmi határt felé.
2022. jún. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jól írod az #5-ben: lassan haladjatok, bizonyosodj meg a mostani, valódi énjéről. Nem tanácsolom, hogy az elején mondd el az érzéseidet feléje. Ráérsz, amikor jobban meg- és kiismerted.

Ffi.

2022. jún. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!