Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, nektek hány randi kell a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek hány randi kell a párkapcsolatig?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/ismerkedes__egyeb-kerdesek__1..



itt az előző kérdésem,


egyik hölgy azt írta:


"A 10 . Randi után ne a buszon vigyen fel magához , miközben a szomszéd szobában ott alszik a mama ."


"Nem . Nem elég 2 randi hogy már menjek is fel egyből a lakására"



mit akar vajon csinálni ez a hölgy 10 randin keresztül?


kötögetni? beszélgetni? ücsörögni egy kávézóban/parkban 10 alkalommal?


2022. máj. 21. 15:23
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0
2022. máj. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Lehet, hülye kérdés lesz, de mi számít randinak? Az ilyen "szia, megláttalak, megtetszettél, üljünk be holnap egy kávéra", amit egy jobbra húzás előz meg a Tinderen, vagy az, hogy valaki idegen odajött hozzám egy kocsmában? Mert akkor nekem szerintem még nem volt randim, csak olyanom, hogy valakit ismertem egy ideje, aztán egyszer kettesben maradtunk (mondjuk nála), majd egyre többször, és kialakult.
2022. máj. 22. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

#22


kicsit fogalmazd újra a gondolataidat, mert a randi az, ha elmész valakivel kettesben egy kávéra


ha újra látod a kocsmai alakot egy kávéra, az randi, ha elmész a tinderessel beülni valahova, az is randi

2022. máj. 22. 17:14
 24/28 anonim ***** válasza:
És ha valakit fél éve ismerek pl. baráti körből, és mindenféle hátsó szándék nélkül találkozom vele kettesben, mert mindkettőnket érdekel egy adott program, aztán rájövünk, hogy tökre élvezzük egymás társaságát, máskor is találkozunk, megtörténik újra meg újra, majd egy házibuli alkalmával összegabalyodunk, utána eldöntjük, hogy megpróbáljuk együtt, akkor a legelső kétszemélyes találkozásunk még hónapokkal előtte randi volt? Ha meg nem jövünk össze soha, csak haveri szinten maradunk, akkor nem volt randi? Vagy hányadik találkozásunktól számolnád? Valami ilyesmire gondoltam.
2022. máj. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

#24


"baráti körből, és mindenféle hátsó szándék nélkül találkozom vele kettesben"


nem randi. friendzone.



"tökre élvezzük egymás társaságát, máskor is találkozunk"


randi



"megtörténik újra meg újra"


randi



"Ha meg nem jövünk össze soha, csak haveri szinten maradunk, akkor nem volt randi?"


de, randi volt flörtel, megdugott, megkapta amit akart és ennyi volt a célja

2022. máj. 22. 19:53
 26/28 anonim ***** válasza:
Mi van, ha nem dugtunk, de találkoztunk kettesben már többször mindenféle flört nélkül? 😀
2022. máj. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Haverjaidat megdugod?
2022. máj. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Egyébként a bizalom mértékétől függ, hogy lefekszem-e valakivel, annak a kialakulásához meg kell pár tartalmas beszélgetés nálam, szóval legkorábban kb. a 3. kettesben találkozás (tegyük fel, hogy ezt jelenti a randi) jöhet szóba, ha racionálisan végiggondolom. Ha valaki bejön és bízom benne, akkor a 10. alkalomig nem húzom, ha rajtam múlik.
2022. máj. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!