Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, nektek hány randi kell a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek hány randi kell a párkapcsolatig?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/ismerkedes__egyeb-kerdesek__1..



itt az előző kérdésem,


egyik hölgy azt írta:


"A 10 . Randi után ne a buszon vigyen fel magához , miközben a szomszéd szobában ott alszik a mama ."


"Nem . Nem elég 2 randi hogy már menjek is fel egyből a lakására"



mit akar vajon csinálni ez a hölgy 10 randin keresztül?


kötögetni? beszélgetni? ücsörögni egy kávézóban/parkban 10 alkalommal?


2022. máj. 21. 15:23
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
50%
Onnantól tekintem párkapcsolatnak, ha volt már szexuális kapcsolatunk is egymással. Az, hogy odáig 5-6 vagy 10 randi után jutunk el, az a partnertől is függ. 40N
2022. máj. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell sokat várni a szexxel,jobb ha előbb derül ki hogy nem passzoltok.
2022. máj. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

#3


"munkahelyen,iskolában,egyetemen és egyszer csak kialakult, de ilyen esetekben rengeteg időt töltöttek együtt mire eljutottak odáig."


miért, te csak munkahelyen vagy iskolában tudsz ismerkedni?


eléggé be lehetsz limitálva

2022. máj. 21. 16:41
 14/28 anonim ***** válasza:
0%

#12


"nem passzoltok"

Úgy érted, hogy nem elég nagy a kukija?

2022. máj. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

#14


szerintem úgy érti pl, hogy nem szeret szopni és mondjuk egy néma fadarab és társai

2022. máj. 21. 16:46
 16/28 A kérdező kommentje:
csak virágnyelven mondta
2022. máj. 21. 16:46
 17/28 A kérdező kommentje:

#14


de akár az is lehet


lehet, hogy olyan miniatűr a bréje a csávónak, vagy akár impotens, nem tud kefélni, elsül állandóan 2 lökésre és társai

2022. máj. 21. 16:47
 18/28 anonim ***** válasza:
62%
#14 igen,vagy túl nagy vagy túl kicsi.Esetleg béget dugás közben,vagy az exe neveit mondja.
2022. máj. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nem mindegy, kivel megy randizni az ember. Ha Random Sanyival, akiről annyit tudok, amennyit egy pár nap chatelés során állított magáról, akkor nyilván szívesebben találkozgatok vele valami nyilvános helyen, ameddig ki nem épül bennem olyan szintű bizalom, hogy felmenjek hozzá. De mi például a párunkkal már évek óta ismertük egymást, mielőtt összejöttünk volna. Tudtam, milyen ember, voltam már nála korábban, ismertem a barátait, stb. Hozzá nyugodt szívvel mentem át a második randinkon, ahol szex végül nem volt, de ha lett is volna, nem ellenkeztem volna.


Másrészt nem mindegy, honnan, mennyire ismered az illetőt. Mint írtam, egy totál idegen esetén nyilván több idő kell ahhoz, hogy megbízzon benne az ember. Egy ismerős, barát, osztály/csoport/munkatárs esetén azért már valamilyen szintű ismeretségről indul az egész, sokszor így gördülékenyebben alakul a dolog.


Személy szerint az első randink után úgy vettem, hogy párkapcsolatban vagyunk, hiába nem volt még csók sem. Ha vagy 8 órán keresztül szünet nélkül el tudtunk beszélgetni egymással és még szívesen folytattuk is volna, ha nem hajnali 2 lett volna, akkor gondoltam, hogy jó irányba mennek a dolgok. De mint már írtam, nem idegenekként mentünk randizni.

2022. máj. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Nem nagyon szeretek "dugni", akkor szexelek, ha tudom, hogy kapcsolat lesz. Ha korán "dugok" idegennel, akkor tényleg csak fekszem, és máshova képzelem magam, kvázi mint egy erőszaknál.
2022. máj. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!