Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondanátok meg normálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondanátok meg normálisan a barátnőtöknek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szóval, barátnőm szerelmes Justin Bieber-be ,viccen kívül!nem szórakozásból írom!

Tavasszal ugye jön Magyarországra,és már mindenfélét tervez..én azt hittem h csak rajongó,esetleg kicsit megszállott de elmondta h szerelmes:S

Ti h mondanátok meg neki finoman,h ne sértődjön meg, h nem lehet semmi..:Snagyon aggódom miatta

előre is köszi!!15L


2010. szept. 17. 22:26
 1/9 anonim ***** válasza:
ne álmodozzon főleg ne JB be mert egy kis homokláda :D
2010. szept. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hát ha a barátnőd is 15éves,akkor érthető a dolog,majd kinövi! :D hagyad ugysem lehetne neki beszélni.

amugy hugom is megbolondul justinért,de hát nem lehet neki megmagyarázni h semmi esélye :D

2010. szept. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb, ha a saját kárán tanul.
2010. szept. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hagyd ott a p*csába...
2010. szept. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

(előző)

jah hogy úgy barátnő...az más:) hát ő most ezt kajak komolyan gondolja hogy majd összejön azzal a kis selyemfiúval? az iyet le kell lőni...

2010. szept. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszke a gyors válaszokat x)))

nem hagyom ott:D,énis birom Justint de nem ugy ahogy ő..max.1-2 számát ,nincs vele vajom,de nem vok nagy rajongó meg semmi:SS

2010. szept. 17. 22:39
 7/9 A kérdező kommentje:
bár már idegesít h justin így justin úgy...x)
2010. szept. 17. 22:41
 8/9 anonim ***** válasza:

itt ezt mindenki normálisnak tartja 15 évesen?

ne haragudj kérdező, de itt szerintem 13 a felső korhatár. ennyire nemlehet infantilis valaki ennyi idősen!

2010. szept. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

de igen...sajnos..

szerelmes..és ennyi,nem megszállott üldöző meg ilyenek,de nagyon sajnálom szegényt!

2010. szept. 17. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!