Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem változtatok az önbizalo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem változtatok az önbizalomhiányon, el fogom veszíteni a párom?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudok változni. Nagyon nem szeretem magam, csúnyának érzem magam. A párom persze szépnek talál, neki én vagyok a szép és szeret minden. De valahogy nem tudom elhinni, mikor tükörbe nézek nem látom ezt. Sokat mondom neki, és már kezd elege lenni…természetesen megértem de olyan rossz érzés mégis.


Mindig máshoz hasonlítóm magam, 1000x szebb lányok vannak, ismerem a volt barátnőjét is, napi szinti kapcsolatban vagyunk és hát ő minden téren jobb…


Viszont azt is tudom sokáig nem mehet ez így, el fogom veszíteni de nem tudok mit csinálni.. Voltam már pszichológusnál régebb de mikor elmondtam nem szeretem magam, ő is szépeket mondott rólam. Szóval ez se segített, én kell érezzem, hogy szép vagyok, de nehezen megy, abszolút nincs önbizalmam(meg persze nagyon kis féltékeny nő vagyok és szorongó is)



2022. máj. 8. 20:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%

"ő is szépeket mondott rólam"


Hazudsz incel. Pszichológus nem mond semmi ilyet.

2022. máj. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tényleg mondta!
2022. máj. 8. 20:27
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Igen. Miért vagy(tok) napi kapcsolatban az exével?

Nem gondolod, ha minden téren jobb lenne nálad, akkor még együtt lennének?

2022. máj. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Együtt dolgozunk, nem ismertük azelőtt egymást, csak hát így alakult. Jóba vagyunk, csak hát a kisebbségi komplexusomnak nem tesz jót…
2022. máj. 8. 20:33
 5/16 A kérdező kommentje:
És nem tudom, én azért ismerem őt és jobbnak látom. De mindenki mást is. Sok a hiányosságom, mai világban olyan nagy “szerepet” kap a külső. Mindenkinek ez az első mondata ha valakit meglát vagy akár egy párt, hogy mennyire szépek-e, passzolnak stb..
2022. máj. 8. 20:36
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Ez magától nem fog elmúlni, tenni meg nem teszel semmit. Menj el pszichológushoz és vedd is komolyan.
2022. máj. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Legalább dicsérd meg azért, hogy szépeket mond! Biztosítsd arról, hogy igyekszel jót gondolni magadról Te magad is!


Ha nem akarod elveszíteni, akkor tessék változni! A sült galamb nem fog a szádba repülni! :)

2022. máj. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

5-ös A te világodban!

Hidd el, hogy mások nem szépségversenynek látják a szerelmet. A párod téged választott, az exével, vagy másokkal nem kell versengened, neki te tetszel.

A pszichológus pedig erősen ajánlott, ha nem akarod őt elveszíteni, és egészséges párkapcsolatot szeretnél a jövőben.

2022. máj. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus. Azonos neműhöz menj. Ha nincs minimál változás fél év szorgalmas terápiázás után, keress másik terapeutát. Azt ne várd,hogy két üléstől megváltozik, ami évtizedeken át romlott el.
2022. máj. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

9-estől kérdezem:

Miért jobb az azonos nemű?

2022. máj. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!