Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem keres már, mégsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres már, mégsem jöttem be neki, vagy tévedtem, és csak barátkozni akart eredetileg is?

Figyelt kérdés

Volt egy férfi, akivel megmozdult köztünk valami, teljesen akaratunkon kívül, mert mindketten foglaltak vagyunk. Nem történt semmi olyan, csak mindig nagyon jót beszélgettünk, ha összefutottunk, egyfolytában bámult, mindig a közelembe jött, ha egy helyiségbe kerültünk, kereste a társaságomat. Engem az élet váratlanul elsodort egy időre, (kb másfél hónap) úgy volt, hogy nem megyek már arrafelé, ahol mindig találkoztunk, és ő a föld alól is megpróbált előkeríteni, ez végül sikerült is neki, megszerezte az elérhetőségeimet. Írt, hívott, hogy mikor járok a munkahelye felé. Ez kb.két hétig tartott, míg össze tudtunk futni újra. A találkozáskor nem kérdezett rá konkrét férfi-nő dologra, olyan volt, mintha csak baráti, vagy munkahelyi kapcsolatot akarna tartani, én is hasonlóan cselekedtem, de kérte, hogy mentsem el a számát. Én beszéltem neki a páromról, - tudta, hogy van – és hogy mik a terveink, mikre készülünk a magán - és „munka’ életünkben. Nagyon érdekelte, amiket mondok, kérte hogy meséljek, feszülten figyelt rám, minden porcikájával. Egyszer láttam csak, hogy mint nőt végigmért, és amúgy nem nyilvánult meg felém úgy. Azóta többet nem keresett, amiről azt hittem, ez így van rendjén. Csakhogy én az elmúlt hónapokban nem észleltem magamban mély érzéseket, stb, most viszont ez után az egész után mégis nagyon mélyen megérintett, hiányzik, és szeretnék még vele beszélgetni. Akár úgy is, hogy azt vizsgáljam magamban, hogy szakítok a párommal, ha a külső ember felé nem múlnak el ezek az érzések, ha nem csak felszínes, múló érzetek csupán. De ő nem keresett többé. Valami nem tetszik neki rajtam, ne keressem meg, mert továbblapozott, nem akarna mégsem engem, vagy keressem meg azzal, hogy vizsgáljuk meg a helyzetet, hogy új lapon kezdenénk ő meg én. Miért tűnt el? (én nem adtam meg neki a privát számom, csak a céges adataimat tudja továbbra is.)


Vagy benéztem, hogy csak barátság miatt így felkutatott volna egy férfi egy alig ismert nőt?



2022. máj. 8. 17:22
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
De még ide is leírtam, hogy eztán is azért beszélnék vele, mert SZAKITANEK jelenlegi párommal...nincs megcsalás, tervbe sem volt. Akkor még vagy szintjén sem. A rá való vágy is csak később született meg bennem, tegnap. S szakításon gondolkodom.
2022. máj. 8. 18:46
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Előbb szaktís a jelenlegi pároddal aztán írogass a másik srácnak. Mert ha már más hiányzik, úgy hogy semmi sem volt köztetek, akkor ott azért nem nagyon stimmelnek a dolgok.
2022. máj. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
73%
12# Sunyi érdekből van jelen a kapcsolatában, mert az a másik marha még jó valamire. Ennél aljasabb mentalitás nem nagyon van a kapcsolatokon belül. Csak kihasználja a másikat, aztán ha már nem jó semmire vagy jön egy jobb, akkor a régit eldobja. Majd ha ő is megtapasztalja, hogy vele is így bánnak, akkor megy a rinya! Tükörbe kéne nézni a rinyálás helyett!
2022. máj. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

"ő a föld alól is megpróbált előkeríteni, ez végül sikerült is neki, megszerezte az elérhetőségeimet"

Beírta a Facebookra a neved...

Romantikus lány regénybe érzed magad, megesik.


Elmondtad a terveid a pároddal, ha érdekelted is, akkor ez lerántotta a földre.

2022. máj. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Tóth Kata nevét pl hiába irjàk be a FB ba... nem, tényleg megkeresett embereket, hogy utolérjen, és akkor nagyon aktívan keresett. Az utolsó mondatod köszönöm, én is erre tippeltem legbelül azt hiszem.
2022. máj. 8. 20:15
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem ítélkezem!Szerintem nem lépted meg azt, amit kellett volna.Így ő az eszére hallgat.
2022. máj. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi. Ma éjjel szakítottam a barátommal. A többi meg majd kiderül, vagy talán sosem. Köszi, hogy vagytok még erkölcsös emberek, bár néha a keserűség is érződik a nők iránt, lehet jogosan.
2022. máj. 9. 03:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!