Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elnéznétek a barátotoknak/bará...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elnéznétek a barátotoknak/barátnőtöknek, ha ellenkező nemű emberekkel próbálna online barátkozni?

Figyelt kérdés
Tehát nem arról van szó, hogy mondjuk élőben megismert valakit és pont úgy alakult, hogy jóban lettek aztán online tarják a kapcsolatot, hanem csak ráír valakire, hogy beszélgessenek.

2022. febr. 13. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Kizárt dolog! Minek akarna barátkozni idegennel? Nyilván tetszik neki az illető.
2022. febr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem. Az ilyen mindig elkezd több lenni, mint szimpla haver. És ne egy frissen megismert pasival beszélje meg a személyes dolgait.
2022. febr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Ez így önmagában elég átlátszó és sértő is egyben, ezért én egyszerre szomorú és mérges lennék rá...

Megoldásként érdemes vele megbeszélni a dolgot és felajánlani neki 2 lehetőséget.

Az egyik lehetőség az, hogy kap még egy esélyt, hogy bizonyítsa a kapcsolat értelmét. A másik pedig a könnyes búcsú... :,D

2022. febr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Abban az esetben igen, ha van egy hobbija, tagja egy FB csoportnak, ahol sokat szoktak beszélgetni, ő maga is aktív tag, és így ismer meg egy ellenkező neműt. De csak akkor, ha nem korlátozódik ellenkező neműekre, tehát mindkét nemmel ilyen barátkozós.

Az, hogy random emberekre ráír barátkozni... hát, nem mossa le magáról, hogy az utódomat keresi...

2022. febr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
3 Szerintem az egyik lehetőség az, hogy a kérdező kap még egy esélyt, hogy bizonyítsa a kapcsolatuk értelmét. A másik pedig a könnyes búcsú.
2022. febr. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Én egyszer szoltam erte az exemnek, másodszorra kiraktam.

Nem, nem fér bele.

F

2022. febr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem
2022. febr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%
4-eshez csatlakozom. Ha valami hobbi kapcsán beszélnek néha-néha, egyikük sem olvas bele többet, nem tőlem vesz el időt, a barát tud rólam és én is róla, akkor elfogadnám. Ha mindenféle idegenekre írogatna ismerkedési szándékkal, azt természetesen nem. (Exem csinálta az utóbbit, érdekes módon csak nőkkel "barátkozott" így...)
2022. febr. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!