Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik szerint a Photofeeler...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szerint a Photofeeler bármilyen szempontból valid és érvényes a való életre azt milyen állításra alapozzák?

Figyelt kérdés

Kíváncsian kipróbáltam, de egy hatalmas trágya az oldal. Semmit nem jelent, sőt!

Az oldal kb. háromnegyede amerikai.

A 29 alatti nőktől ha nem vagy MINIMUM (tehát őket is túl kell szárnyalni) Channing Tatum vagy Brad Pitt csak nagyon ritkán fogsz kapni jó osztályzatot. 30 vagy afölöttiek meg már nagyon jószívűen osztályoznak, de nyilván aki 30 fölötti nőként használja, azért az a nő kinézetileg is olyan-amilyen…ráadásul a nők a való életben is nagyon sok visszajelzést kapnak hogy ilyen szépek meg olyan szépek. Na most aki még erre az oldalra is szorul ott már nagyon nagy bajok vannak elvileg.


Állítólag ha mosolyogsz (tipik felületes amcsi szokás…), akkor eleve nagyobb osztályzatot kapsz, amit nem tudok hova tenni, mert a legtöbb férfi amikor mosolyog úgy néz ki, mint egy esetlen idióta. (Bocsánat)


Meg azt is vegyétek figyelembe, hogy a nők (főleg fiatalok) olyanok-amilyenek. Simán lehet, hogy az átlagosakat meg tűrhető kinézetűeket valamennyire felpontozzák, a jobbakat meg ha már nem lehetek az övé akkor másé sem alapon teljesen le. Féltékenységből.


Utolsó a pontozás. 4 skálán lehet pontozni, majd a rendszer csinál belőle 10-eset (???). Ez is arra jó, hogy előfizess, mert akkor eleve felboostolják 10-es skálán algoritmus alapján.

Az én Facebook képemre majdnem száz lájk érkezett legtöbben korombeli lányok (420 ismerősből, ami férfiként elég jó arány), a valódi életben egyáltalán nincs gond a lányokkal! Sőt!


Jól kezdődött majd végeredményben sokkoló, 4-es osztályzatot kaptam vonzóságra. 34-ből 15-en mondták, hogy nem vagyok vonzó. Megbízhatóság 3 pont, mondjuk az oké, nem mosolygok, full komoly kép.

Ezt nem tudom hova tenni. Pont tegnap néztem össze egy helyes lánnyal és szemezgetett meg mosolygott rám.


Most nem dicsekedni akarok, csakhogy megértsétek: 25 éves vagyok, egy darab pattanásom nincs, egy darab ráncom nincs, frissen vágott haj belőve, 8-9 napos tökéletes borosta, átlagos alkat, de a vállam szélesebb. Önbizalommal egyáltalán nincs gond.

Neten kerestem kicsodák azok, akik nagyon jó osztályzatot kaptak, kb. röhögnöm kell. Pl. kidobott egy Nicholas Victor vagy kicsodát YouTube-on, aki elvileg tanácsokat osztogat, ő előfizetős. Röhögőgörcsöt kaptam tényleg😂😂🤣, erre a palira kinézetre köröket verek, majd a képeire kap 9-nél jobb osztályzatot? WTF?🤣😂

Szerintem egy kis időre elég ebből.😃 A való életben nagyon más visszajelzéseket kapok hál’ Istennek!

Képet nem osztom meg, mert elég kicsi országban élünk, sajnálom.


Szóval?



2022. ápr. 30. 10:49
 1/9 A kérdező kommentje:

Meg Smartra 5.5…

Oké, nincs a homlokomra írva, hogy orvosira járok. Ezt is elfogadom.

Na de vonzóság?

2022. ápr. 30. 10:51
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként kipróbáltam és szerintem is hatalmas trágya az oldal. Nem tudom, hogy valaki hogy veheti ezt alapul. Semmi köze a valósághoz.
2022. ápr. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Értelmes ember nem foglalkozik photofeelerrel.
2022. ápr. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
fogalmam nincs mi az a photofeeler
2022. ápr. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nyugi, 1 hete én sem tudtam. Csak heccből kipróbáltam, ennyi.
2022. ápr. 30. 11:36
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé szar oldal, a 29 alatti nők az igazán jóképűeket nagyon durván lepontozzák
2022. ápr. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

En 3 korul kapok a PF-en :)



37F incel

2022. ápr. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Te 37 éves vagy, nem 29 alatti a célcsoport szóval tárgytalan.

Erről már írtam a bevezetőben.

2022. ápr. 30. 17:15
 9/9 anonim ***** válasza:

"nem 29 alatti a célcsoport"



De, es azota 39 vagyok :)



39F incel

2023. aug. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!