Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Izgalmas lehet az a párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgalmas lehet az a párkapcsolat, ahol a felek versenyeznek egymással?

Figyelt kérdés

Két történő, karrierista ember összekerül egymással. És titokban azon versenyeznek, ki kerül magasabb pozícióba, stb.


Izgalmas egy ilyen kapcsolat?


Én az iskolában éltem át ehhez hasonlót, amikor az egyik osztálytársnőmmel versenyeztünk (a legjobbak közé tartoztunk). De engem motivált a dolog.


2022. ápr. 20. 10:06
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
igen
2022. ápr. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Addig izgalmas, amig tenyleg szorakozasbol, egymas motivalasarol szol a dolog, es nem egy harc meg erofitogtatas, hogy “en jobb vagyok nalad”. Hanem orulnek a masik sikerenek.

Nalunk van olyan kollega, aki kb ugy viselkedik, mintha az lenne az egyetlen orome az eletben, hogy gyorsabban dolgozik mint masok, es ezt szereti is hangsulyozni, ot senki nem szereti :D De van amikor mas kollegakkal mi is versenyzunk, ki keszul el gyorsabban a feladataval, de a nap vegen rohadtul nem szamit, ki nyer, volt amikor fogadtunk egy kis csokiban vagy barmi, de ennyi. Az a lenyeg, hogy ez a verseny csak jatek legyen, ne valami hatalmas fontos dolog.

2022. ápr. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Férfi vagyok, nem kell ilyen nő. Olyan kell, aki tudja, hogy hol a helye. Olyan..."háziasszony" féle.
2022. ápr. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#3


A háziasszonyok domináns nők, akik irányítják a háztartást, parancsolnak a férjüknek, stb.


Aki "tudja, hol a helye" az nem háziasszony, hanem inkább cseléd.

2022. ápr. 20. 10:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Nő vagyok. Nem versenyeznék soha többet.
2022. ápr. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Még valami #3


Elég rossz dolog, az ilyen *tudja hol a helye" nők naivságát kihasználni. Inkább arra kellene ösztönözni, hogy ne nő legyen a talpán, álljon ki magáért, ne legyen olyan, mint akit hülyének néznek.


Na, erről a témáról ennnyit.

2022. ápr. 20. 10:29
 7/10 A kérdező kommentje:

*hogy nő legyen a talpán


-------


Többieknek: köszönöm a válaszokat.


#2


"Addig izgalmas, amig tenyleg szorakozasbol, egymas motivalasarol szol a dolog, es nem egy harc meg erofitogtatas, hogy “en jobb vagyok nalad”. Hanem orulnek a masik sikerenek."


Egyetértek!

2022. ápr. 20. 10:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten lehet, hogy az, de nekem nem kéne ilyen párkapcsolat.
2022. ápr. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerinten nem. Nekem társ kell, nem vetélytárs
2022. ápr. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ennél frusztrálóbb dolgot nehezen tudok elképzelni. Mondjuk bennem alapból nincs versenyszellem.
2022. ápr. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!