Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha úgy éreznétek, hogy túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy éreznétek, hogy túl sokat kell önmagatokból feladni a párkapcsolatotokért, akkor inkább kilépnétek belőle, vagy inkább elviselnétek, mert a "párkapcsolat az első?"

Figyelt kérdés
Ha szép lassan azon kapnátok magatokat, hogy a hobbijaitok lecsökkennek, a baráti körötök megfogyatkozik és azzal szembesülnétek, hogy szinte minden csak és kizárólag a párkapcsolatotok körül forog. Nincs több "én", hanem csak "mi".
2022. ápr. 14. 22:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Igen, ha teljesen magához akar kötni, és már wcre nem mehetek nélküle, az nekem sok.
2022. ápr. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Kilépnék.

Az embernek született jelleme, személyisége van.

Ha elnyomom, akkor az robbanni fog.


Menjen mindenki a maga útján.

2022. ápr. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy szintig teljesen normális, hogy egy kapcsolat miatt kevesebb idő jut a korábbi dolgokra, mert helyette közösen töltünk időt, de ha ez már olyan szintű lenne, hogy áldozatként élném meg vagy úgy, hogy fel kell adnom önmagam, akkor szakítanék.
2022. ápr. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát én 4 év után most léptem ki a kapcsolatból és a hobbik teljesen el maradt akkoriba :(
2022. ápr. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak ötletként vetem fel, de az nem opció, hogy megpróbálsz rá odafigyelni, hogy találj egy egyensúlyt, mielőtt kilépsz?


Nyilván valamennyire háttérbe szorulnak a barátok és a hobbik, főleg, ha gyerek is van.

2022. ápr. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez nem az ő hibája, hanem a tiéd, a saját teredet te tudod tágítani. Miért hagytad elkopni a baráti kapcsolataidat, mi akadályoz, hogy időt szánj a hobbidra?
2022. ápr. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy "rá odafigyelni"? A problémafelvetés pont abból indult, hogy minden körülötte és a párkapcsolat körül forog, nincs "én", nincs "önmagam". Mindent a párkapcsolatért, még akkor is, ha ez túlzott áldozatokkal jár. Gyerek még nincs, messzi témáról van szó, még 1 éve sem vagyunk kapcsolatban.
2022. ápr. 15. 00:13
 8/13 A kérdező kommentje:
#6 Az, hogy ő egy erősebb személyiség aki érezteti velem, hogy bár megadja nekem a teret, ezt valamelyest tekintsem egyfajta ajándéknak és odafigyelésnek, gesztusnak tőle.
2022. ápr. 15. 00:14
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A párkapcsolatnak csak akkor van értéke, ha jól érzem magam benne. Nekem nem a tényre van szükségem, hogy foglalt vagyok, hanem hogy van egy társam, akivel boldoggá tesszük egymást.



Egyértelműen kilépnék.

2022. ápr. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem pont az ellenkezője volt, olyan, hogy mi talán csak az én fejemben létezett.
2022. ápr. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!