Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit reagálnátok ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok ha a párotok elmenne a barátaival nyaralni és fesztiválozni nélkületek?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 10. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szoktunk külön csinálni dolgokat. Őt érdekli egy koncert, engem nem, most ezért ne fizessünk már plusz 20.000 ezret, hogy ott álldogáljak.

Viszont akkor zavarna, ha együtt nem mennék sehová. Volt ilyen és ez nagyon szarul esett. Egész évben nem voltunk sehol az exemmel, ő járkálgatott haverokkal ide-oda, küldött fotókat is, miközben én otthon csücsültem. :I

Annyi kérésem lett volna, hogy együtt kirnduljunk, de neeem, az a húsz kilométer az marha sok. Bezzeg a 10ezer forintos bor, amit nyakaltak a Balaton partján. Az belefér.

Na mindegy szóval az az gáz például szerintem.

2022. ápr. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Az összes exem es jekenkegi is Velem akar menni mindenhova. Én is élmény vagyok nekik.


Kivétel Egyetlenegy exem.

Ő nélkükem tervezett pl amerikai utat is a rokonához, meg mindig ilyen nagy dolgokban törte a fejét(azaz nem egy sarki fagyizásokon soha).

Vagy a nagy családi rendezvényükre sem vitt el ahol minden felmenő es minden unokateso jelen van.

Vele hót' sz.r is volt a kaocsolatom ugy az egész amblokk. A kovetkezo es elotte levő pasimmal is 1 hét alatt történt velünk annyi élmény mint ezzel az exemmel egy teljes év alatt se.


Szoval aki kihagy dolgokból vagy az életéből, azzal ne akarj lenni mert millio másrol lemaradsz miatta és nem élsz.

2022. ápr. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*jelenlegi
2022. ápr. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem menne.
2022. ápr. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Meglepődnék, ugyanis soha nem járt ilyen helyekre.
2022. ápr. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen rendben van HA nem megy a kapcsolat rovására. Ha együtt IS meg külön IS az szerintem teljesen oké.

Ha együtt soha sehiva, na az fura.


De a fentebb említett példa erre teljesen jó: minek menjen x egy olyan koncertre (v bárhova) ami nem érdekli csak mert y párja és y-t érdekli? Akkor tényleg pénzkidobás.

2022. ápr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Ha szándékosan kihagyna, hogy meg sem kérdez, akkor nyilván rosszul esne. De ha olyan helyre megy, ami engem nem érdekel, akkor hadd menjen.

Párom is volt, hogy elutazott 1-2 hétre már. Nekem nem volt se szabadságom, se kedvem odamenni és fölösleges pénzkidobásnak éreztem volna a magam részét, így nem mentem.

2022. ápr. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha előre megbeszéljük, tudom kikkel megy és nagyjából mi lesz a program, semmi akadálya. De az nem férne bele, hogy két nappal előtte szól, hogy "Bocsi szívem, most elmegyek a haverokkal egy hétre a Balatonra". Ilyen nincs.
2022. ápr. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!