Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Wááh. Én megint hülye vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Wááh. Én megint hülye vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés

van egy srác felvett msnere,eddig is ismertem mert itt lakik ahol én,de nem szoktunk beszélgetni.

Szóval felvett msnre,jól kijövünk,helyes is meg minden.

Kezdek belehabarodni,de most szeretném minél hamarabb elfelejteni!(1-2 ok miatt)

hogyan felejtsem el ? sajnos mindennap látom:S


2010. szept. 14. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
mik azok az okok?
2010. szept. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mond meg az 1-2 okot es akkor meg tudjuk mondani hogy helyesen teszed-e hogy elfelejted vagy nem.

Elfelejteni...? -keress masik pasit.

2010. szept. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hááát.

félig cigány,bár nekem nem lenne baj,de a szüleimnek valószínű nem tetszene.19éves,én15vagyok,és ő már 10000% h nem szűz..:D és hát gondolom nem lenne képes várni rám párhónapot,bár kitudja annyira nem ismerem

2010. szept. 14. 21:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezek a kifogásaid??? uygan ezt te se gondolod komolyan.........
2010. szept. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hamár egy városba/faluba laktok akk gondolom a szüleid is ismerik a pasit és a családját,kérdezd meg mi a véleményük róluk.


minek kéne elfelejtened? próbáljátok meg,ha nem várna rád párhónapot akkor hagyd ott,és ennyi

2010. szept. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 IQnindzsa ***** válasza:

Kulonosebben nem vagyok rasszista de ezt a cikket olvasd el figyelmesen kerlek. Kulonos tekintettel a korotokra ,a szulok velemenyere es ,hogy mi lett az eset vege.


Ha ez nem segit elfelejteni akkor nem tudom mi...


[link]

2010. szept. 15. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Elolvastam.

De ezért ez egy kicsit durva.

Ő nem ilyen családból való,szülei is rendesek,dolgoznak is.Csak az anyukája cigány.

2010. szept. 15. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!