Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülye lennék ha megint összejö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye lennék ha megint összejönnék egy osztálytársammal?

Figyelt kérdés
Sokáig szerelmes voltam egy osztálytársamba de nem jöttek vele össze a dolgok mert volt barátja. Aztán mégis sikerült, de rövid idő után miatta vége lett a kapcsolatunknak. Azóta még beszélőviszonyban sem vagyunk. Sokáig magam alatt voltam, de elkezdett tetszeni egy másik lány akivel szerintem tartósabb kapcsolatot tudnék teremteni, de ha ennek is rossz vége lesz az nagyon gáz lenne szerintem utána hogy lenne még egy olyan az osztályomban aki...értitek..
2009. dec. 12. 14:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan...:)
2009. dec. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennél hülye, sok sikert!
2009. dec. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az azért a lánynak is kellemetlen lenne,ha szakítanátok.Egyébként lehet,hogy vele sokkal jobban alakulnak majd a dolgok:)

Próba szerencse!

15/L

2009. dec. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ja és egy olyan gondom is van hogy az egyik ugyancsak osztálytársam már régóta szerelmes belém, de nekem se külsőre se belsőre nem jön be :S és neki biztos szar lenne látni hogy már a 2. lánnyal jövök össze az osztályból. Ezt csak azért írom mert nem szeretem ha mások rosszul érzik magukat miattam.
2009. dec. 12. 14:56
 5/13 anonim válasza:
szerintem nyugodtan jöjj össze vele mert ehet hogy ő is nagyon bír téged csaknem meri elmondani mert azt hiszi nem érzel iránta semmit...hány éves vagy?
2009. dec. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
jah és a másik gondodhoz fordulva: az a lány aki szerelmes beléd az mondta neked hogy szeret téged vagy csak ismerőstöl hallottad?
2009. dec. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

17F vagyok


Úgy tudtam meg a másik lányról hogy szerelmes belém hogy nagyon közeledett hozzám és félreérthetetlen volt. Még most is sokszor néz órán.

2009. dec. 12. 17:28
 8/13 anonim ***** válasza:

a lanynak volt baratja es az rajott , vagy miert lett vege?

miota volt egyutt a baratjaval?

2009. dec. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Na leírom ezt is: Az a lány akibe szerelmes voltam azért nem jött velem össze mert volt barátja. Pár hónap múlva hallottam h veszekedtek meg ilyenek és már ő jött hozzám. Akkor összejöttünk(én hülye nem gondolkoztam és egyből járni kezdtünk), de később 2-3hét múlva rájött hogy ő a volt barátját szereti..
2009. dec. 12. 18:47
 10/13 A kérdező kommentje:
Viszont azt nem tudtam hogy mióta és meddig volt együtt a barátjával, és ez is okozott egy kis gondot.
2009. dec. 12. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!